— Joby pre developerov, dizajnérov, kreatívcov, marketérov, non-tech

+ Pridať job

O nás

💂‍♂️ 👨‍🌾 👩‍🚒

Dohodnime sa na jednom pravidle: Všetko je jednoduché. Nechceme tu zopakovať všetky motivačné frázy a nafukovať „dream bubbles”o tvojej novej práci. Ani ťa nechceme strašiť tým, na čo všetko nesmieš pri hľadaní práce zabudnúť. Ide nám len o tvoju prácu. Aby si ho našiel rýchlo a na jednom mieste. Deal?

Povedzme si to narovinu - veď ty vlastne nemáš čas čítať ani tento text, nie ešte hľadať ponuky po Fejsbukoch a všetkých skupinách, v ktorých si od strednej školy. A ísť vyklikávať kolonky na pracovné portály, či dokonca registrovať sa tam? Neprichádza do úvahy.

Takže si zapamätaj len jedno slovo – Pretlak (presne tu sa práve nachádzaš). Nájdeš tu ponuky z oblasti marketingu, dizajnu, IT, či kopec ďalších jobov z kreatívneho sveta. Ak Pretlak ešte nepoznáš a nemáš dôvod mu veriť, pozri si partnerov, ktorí mu už teraz naplno dôverujú a hľadajú možno práve teba.

Jasné, nechce sa ti. Nevadí. Je to napríklad WebSupport, Refresher, Wiktor Leo Burnett, Sygic, či Eset. Je ich oveľa viac, ale tieto mená by ťa mohli presvedčiť. Je vysoká šanca, že si aj ty nájdeš John Snow, teda job snov.

My – Tomáš, Tomáš a Tomáš ako tvorcovia tohto tu nie sme majstri sveta, no na Pretlaku sme si dali maximálne záležať, aby všetky ponuky boli relevantné, prehľadné a zrozumiteľné už na prvý dotyk tvojho kurzora. Používateľský komfort cítiť nielen na strane „hľadačov”práce, ale aj na strane inzerentov (pozdravujeme), pre ktorých sme vytvorili jednoduché rozhranie, a tak svoj job môžu pridať už za pár sekúnd.

Ak si to dočítal až sem, pecka! Poď si to vyskúšať na vlastnej koži a začni hľadať (klikni na logo, vľavo hore) alebo svoj job rovno pridaj (klikni na button vpravo hore).

V prípade, že máš otázku, návrh na spoluprácu alebo nás len chceš hajpnúť, píš pre@pretlak.sk

Navrch stránky To top