pretlak

— Joby pre developerov, dizajnérov, kreatívcov, marketérov, non-tech

+ Pridať job
Go back Späť

O nás

Dohodnime sa na jednom pravidle: Všetko je jednoduché. Nechceme tu zopakovať všetky motivačné frázy a nafukovať „dream bubbles”o tvojej novej práci. Ani ťa nechceme strašiť tým, na čo všetko nesmieš pri hľadaní práce zabudnúť. Ide nám len o tvoju prácu. Aby si ho našiel rýchlo a na jednom mieste. Deal?

Povedzme si to narovinu - veď ty vlastne nemáš čas čítať ani tento text, nie ešte hľadať ponuky po Fejsbukoch a všetkých skupinách, v ktorých si od strednej školy. A ísť vyklikávať kolonky na pracovné portály, či dokonca registrovať sa tam? Neprichádza do úvahy.

Takže si zapamätaj len jedno slovo – Pretlak (presne tu sa práve nachádzaš). Nájdeš tu ponuky z oblasti marketingu, dizajnu, IT, či kopec ďalších jobov z kreatívneho sveta.

My – Tomáš, Tomáš a Tomáš ako tvorcovia tohto tu nie sme majstri sveta, no na Pretlaku sme si dali maximálne záležať, aby všetky ponuky boli relevantné, prehľadné a zrozumiteľné už na prvý dotyk tvojho kurzora. Používateľský komfort cítiť nielen na strane „hľadačov”práce, ale aj na strane inzerentov (pozdravujeme), pre ktorých sme vytvorili jednoduché rozhranie, a tak svoj job môžu pridať už za pár sekúnd.

Ak si to dočítal až sem, pecka! Poď si to vyskúšať na vlastnej koži a začni hľadať (klikni na logo, vľavo hore) alebo svoj job rovno pridaj (klikni na button vpravo hore).

V prípade, že máš otázku, návrh na spoluprácu alebo nás len chceš hajpnúť, píš pre@pretlak.sk

+421 908 508 832
pre@pretlak.sk

pretlak s. r. o.
Františka Švantnera 1181/5 974 01 Banská Bystrica
ICO: 52310965
Zobraziť na finstat.sk

Navrch stránky To top