Zaraguza CZ

Account Manager

MestoPraha

FormaFull-time

Plat1571 — 1964 €

ÚroveňMid ⭐️⭐️

Pridané01.06.2021

Náplň práce

Hľadáme dôležité súčiastky do nášho teamu v Prahe - Account Managera. Vieš zariadiť, aby si kreatíva a klient rozumeli, aby čísla sedeli a aby všetko šlapalo hladko? Ak áno, budeme si rozumieť!

Čo ťa ako Account Managera čaká?
Budeš:

  • Utužovať a budovať vzťahy s klientmi, ktorým musíš perfektne rozumieť a vedieť, čo sú ich silné a slabé stránky
  • Starať sa o úlohy na dennej báze aj o samostatné projekty
  • Potrebovať pevné nervy pri vybavovaní požiadaviek, či už zo strany klienta alebo kreatívy
  • Keď už sme pri kreatívcoch, ty si budeš musieť strážiť, aby sa neflákali alebo naopak netrávili na projektoch príliš veľa času, deadline sa skrátka musí dodržať
  • Zároveň sa budeš zúčastňovať brainstormingov a kontrolovať, či nápady zodpovedajú briefu
  • Kontrolovať výstupy, ktoré posielame klientom
  • A potom ich diplomaticky primerane uháňať, aby sme dostali (ideálne pozitívny) feedback
  • Mať na starosti administratívu a vytváranie a spolupodieľanie sa na tvorbe rozpočtov

Požiadavky

Čo by si mal/a mať, než sa do toho s nami pustíš?

  • Minimálne 2 roky skúseností v agentúre
  • Väčšie projekty a kampane v portfóliu
  • Sebavedomie aj pokoru pri jednaní s klientmi
  • Zodpovednosť a dôraz na detaily

VIDÍŠ SA NA JEDNEJ Z TÝCHTO POZÍCIÍ?
Pošli nám portfólio, CV alebo motivačný list.
Budeme sa tešiť :)

Ponúkame

Čo ponúkame?

  • Férové finančné ohodnotenie s možnosťou rastu
  • Ideálne namiešaný česko-slovenský kolektív, v ktorom ťa to bude baviť
  • Office so strechou s najlepším výhľadom priamo pri Pražskom Muzeu
  • Zuajímavé projekty, pri ktorých sa môžeš realizovať a zároveň oporu teamu, keď to bude treba
  • Teambuildingy, grilovačky a super Zaraňajky každý pondelok
  • Vybavíme ťa technológiou, akú len budeš potrebovať