WebSupport

Product Manager

FormaFull-time

Plat1800 — 3000 €

ÚroveňMid ⭐️⭐️

Pridané15.04.2021

Internet je plný príležitostí. My sme na ňom vyrástli, a tak ho dokonale poznáme. Preto radi ukážeme a uľahčíme cestu úplne každému, kto sa rozhodne vydať do online sveta.

V oblasti hostingu sme sa prepracovali medzi lídrov stredoeurópskeho regiónu. V roku 2021 značku Websupport posilnili spoločnosti, pred tým známe ako ACTIVE 24, EZIT, Magyar hosting, Tárhelypark, Loopia.rs a Webonic. Výsledky, ktoré sme za 20 rokov fungovania dosiahli, hovoria sami za seba.

Patríme pod krídla Loopia Group, európskej skupiny inovatívnych hostingových a webových spoločností, ktorá pôsobí hlavne vo Švédsku, Fínsku, Česku, Maďarsku a na Slovensku. Držíme krok s najlepšími na svete.

Náplň práce

Poď sa starať o produkty do Websupportu! U nás môžeš rozvíjať produkty zo Slovenska pre státisíce klientov na 6 európskych trhov (SK, CZ, HU, SE, FI, RS).

Na zodpovednosť dostaneš doménové produkty, hlavnú komoditu v našom odvetví (a ak si už teraz vravíš wtf, tak áno, aj takú doménovú koncovku ponúkame).

NA ČOM BUDEŠ PRACOVAŤ?

  • Ošéfuješ billing, cenotvorbu aj spoluprácu pri nastavovaní kampaní.
  • Jednou z tvojich priorít bude vyhodnocovať efektivitu produktov a navrhovať ďalšie smerovanie segmentu.
  • Zaujímať ťa budú hlavne metriky, ktoré sa týkajú revenue, akvizície, retencie, CLV, churn rate, podielu na trhu.
  • Budeš s ľahkosťou komunikovať s externými firmami a registrátormi domén.
  • Máš rád vo veciach prehľad? To je super! Prehľad o trhu, sledovanie konkurencie a trendov bude tvoja parketa.
  • Popri biznisovej stránke je pre nás kľúčová orientácia na klienta. Klienti s tebou budú komunikovať radi, lebo vyriešiš ich problém. Denne budeš tiež zbierať a manažovať spätnú väzbu od klientov i kolegov.
  • Na základe dát i svojich skúseností budeš nielen navrhovať riešenia, ale pokrývať aj celý proces od dokumentácie, cez implementáciu, testovanie, nasadenie, priebežný vývoj aj zber spätnej väzby… neboj, do toho sa dostaneš.
  • Budeš spolupracovať na analýzach klientského správania, customer journey, segmentácie zákazníkov a ďalších. Vďaka nim budeš zasa ty vedieť posúvať produkty vpred = win win :)
  • Budeš každý deň spolupracovať a v angličtine komunikovať nielen s kolegami zo Slovenska a Česka, ale aj Švédska, Maďarska, Fínska a Srbska.
  • Povenuješ sa aj pomoci pri migrácii klientov z ostatných trhov a konsolidácii produktového portfólia na spoločnú platformu.

Požiadavky

ČO OD TEBA ČAKÁME?

  • skúsenosť s produktovým manažmentom
  • dobré komunikačné schopnosti, pretože všetko vo firme sa točí okolo produktu
  • analytické schopnosti, teda analýzam nielen rozumieť, ale vedieť ich aj robiť
  • schopnosť identifikovať skutočný problém a orientácia na riešenia (nájsť kameň úrazu aj odpratať ho z cesty)
  • iniciatívnosť, záujem zastrešiť, čo bude treba, od analýzy, cez dokumentáciu, testovanie, riadenie projektu, tvorbu business cases, až po vytváranie tutorialov #idemriešim
  • proaktivitu a drive, ktoré môžeš na oplátku očakávať aj od ostatných produkťákov i celej firmy
  • angličtinu, vďaka ktorej budeš vedieť nielen denne komunikovať, ale aj argumentovať či presvedčiť v diskusii svojich kolegov
  • vlastný názor, schopnosť ho obhájiť, no aj prijať konštruktívny feedback (nehľadáme ovečku, ktorá slepo pôjde so stádom)
  • technický background, ideálne skúsenosť s vývojom softvéru a webových technológií

Ponúkame

Podporu skúseného tímu: kolegov, ktorí ťa radi naučia čokoľvek, v čom sa necítiš komfortne a pomôžu ti rozvíjať tvoje najlepšie “ja”
Dôveru v tvoje schopnosti: priestor pre tvoj názor a sebarealizáciu, dôveru a jasnú zodpovednosť
Príležitosť rásť: možnosť účastniť sa prednášok a konferencií, či už ako účastník alebo aj ako prednášajúci, podporu pri študovaná jazykov, interné vzdelávanie, workshopy
Priestor pre seba: 6 dní dovolenky navyše a možnosť home officu, Multisport karta pre tvojho športového ducha
Našu cooltúru: skvelých kolegov, ktorí sa na nič nehrajú, hackathony, grilovačky, raňajky, aktivity s Tvojím tímom, k tomu kreatívne cool priestory s občerstvením, terasou, masážami či workout systémom