Kontakt

Vivantina

Account Manager

MestoKošice

FormaFull-time

Platod 1500 €

TypTPP / Faktúra

ÚroveňMid ⭐️⭐️

Pridané28.03.2024

Vivantinu sme založili, lebo sme chceli robiť dobrý marketing pre dobré firmy, ale hlavne pre ľudí. Pretože práve tí sa skrývajú za každou dobrou značkou. Nepustili sme sa do toho preto, že to bolo práve trendy, alebo že na tom zarobíme.

Peniaze sú super, ale nie je to jediná vec, kvôli ktorej ráno vstávame z postele. Veríme, že naši partneri sú našimi zákazníkmi nie preto, že sme mali najnižšiu cenovú ponuku, ale preto, lebo vedia, že si zaslúžime ich dôveru. Nepredávame komoditný tovar, na prípravu kvalitného riešenia potrebujeme dôkladne poznať všetky aspekty. Prvoplánoví marketéri patria do minulosti.

Medzi našich klientov patria rôzne spoločnosti - od malých e-shopov a firem až po veľké značky ako HELL Energy, Zvolenská mliekáreň, Ryba Žilina, či Decodom.

Náplň práce

  • riadenie projektov od A po Z - od zadania projektu až po kontrolu termínov a finálne výstupy pre klienta.
  • Vedenie meetingov s kolegami v tíme, ako aj s klientmi.
  • Príprava objednávok pre nových klientov a podklady pre fakturáciu.
  • Príprava kalkulácie a ponuky pre nových klientov a samozrejme ich musíš vedieť aj odprezentovať (či už cez videohovor, alebo aj osobne).
  • Kontrola reportov od kolegov za jednotlivé oblasti, následne výsledky odprezentuješ klientovi.
  • Buď samostatne alebo v spolupráci tímom pripravíš návrhy riešenia pre klientov, musíš to celé viesť v tíme a zorganizovať.
  • Očakávame, že ako náš nový kolega budeš prichádzať s novými návrhmi, ako získavať nových zákazníkov, a aktívne sa podieľať aj na našom vlastnom marketingu.
  • Pomôžeš nám, aby sme sa spolu s tebou posunuli na vyšší level.

Na ceste k našim cieľom máme množstvo prekážok, ktoré potrebujeme zvládnuť a vymyslieť spôsob, ako na to. Nehľadáme človeka, ktorý iba príde a bude vykonávať to, čo mu povieme. Hľadáme kolegu, ktorý bude sám prichádzať s nápadmi, ako to urobiť!

Hľadáme do nášho tímu motivovaného človeka, ktorý nejde len po peniazoch, ale chce sa posúvať dopredu spolu s nami a vytvára hodnoty pre všetky strany.

Áno, je to výzva, no veríme, že ak si ten správny kandidát, spolu to dáme.

Poď nám pomôcť v napĺňaní našich cieľov!

Požiadavky

  • Prax v marketingovej agentúre min. 2 roky na obdobnej pozícii alebo na pokročilejšom marketingovom oddelení u klienta.
  • Si čestný a etický človek ochotný pomôcť.
  • Si kreatívny a pozitívny človek. Ty budeš príčinou, ktorá spôsobí pohyb vecí dopredu - ako sa vraví, máš ťah na bránku.
  • Výborný písomný aj prezentačný prejav.
  • Zvládnutý projektový manažment, organizácia a určiť si prioritu práce.
  • Vieš a chceš sa rýchlo učiť nové veci, dokončiť všetko do konca nie len do polovice.
  • Vieš excelentne komunikovať s klientmi aj s interným tímom.
  • Nebojíš sa zodpovednosti a chceš ju prijať. Hľadáš riešenia, ako to urobiť, nie prečo sa to nedá.
  • Si organizovaný, máš administratívu všetkých vecí na 100% vedenú a v poriadku.
  • Máš rád ľudí a podporuješ ich. Vieš im s ľahkosťou vysvetliť veci, ktoré chceš, aby urobili.
  • Musíš vedieť posúdiť, čo je v poriadku a čo nie je z pohľadu kreatívy, napríklad či dizajn webu od grafika zodpovedá požiadavkám klienta a aktuálnym trendom, vedieť to vydiskutovať opísať, prípadne obhájiť.
  • Očakávame, že náš nový kolega bude prichádzať s novými návrhmi, ako získavať nových zákazníkov, ako zlepšovať procesy, a aktívne sa bude podieľať na ich zlepšovaní.
  • Poznáš základné procesy a spôsob práce a komunikácie v marketingovej agentúre orientovanej na digitálny marketing.
  • Kladieme dôraz skôr na tvoju osobnosť a schopnosť komunikovať, než na technické veci, tie sa vieš rýchlo naučiť. Výhodou však je, ak sa veľmi dobre orientuješ v digitálnom marketingu (Google Ads, SEO, vieš čítať dáta z GA4, sociálne siete, weby, UI… Poznáš, čo s čím súvisí, rozumieš marketingovým modelom (napr. STDC) a vieš ich správne pochopiť vo vzťahu ku konkrétnemu klientovi, projektu či rozpočtu). Nemusíš však samozrejme vedieť vykonávať činnosti v týchto oblastiach.
  • Dokážeš samostatne navrhovať a naceňovať vhodné riešenia v rámci marketingu pre klientov.

Ak niečo z týchto bodov nespĺňaš, no cítiš, že je toto tvoja šanca, na ktorú čakáš, príď nás presvedčiť na osobný pohovor, že máš na túto prácu. Chápeme, že nikto nie je dokonalý.

Ponúkame

Sme etická a čestná firma. V práci panuje priateľská a uvoľnená atmosféra, kde sa všetky problémy riešia komunikáciou a porozumením. Sme firma, ktorá rastie a ktorej sa darí. Keď sa darí nám, bude sa dariť aj tebe, ak si ochotný pracovať na tom spoločne s nami.

Môžeš pracovať vo firme, kde sa podporujú dobré nápady a ľuďom sa nekladú polená pod nohy, ale dobré nápady sa podporujú.

  • U nás máš možnosť kariérneho rastu. Pretože rastieme a vytvárame firemný systém, vďaka čomu je tu možnosť realizácie sa pre šikovných a schopných ľudí. Otvorene komunikujeme o hocičom a netolerujeme ohováranie a kuchynské reči.
  • Spravodlivé odmeňovanie na základe merateľných výsledkov (tvrdá práca = spravodlivá odmena)
  • Vzdelávacie kurzy ako bonusová odmena
  • Individuálne rozvrhnutie pracovného času
  • Home office je možný až po zaškolení a plnohodnom zapracovaní - na jeden deň v týždni
  • Vlastná organizácia náplne práce
  • Profesijný/osobný koučing
  • Firemný telefón
  • Notebook podľa vlastnej preferencie
  • A vždy kvalitná káva či čaje

Termín nástupu

1.5.2024/ASAP (ak sa dohodneme, vieme akceptovať aj neskorší termín nástupu)