Visibility

Head of marketing

FormaFull-time

Plat1800 — 2200 €

TypTPP / Faktúra

ÚroveňSenior ⭐️⭐️⭐️

Pridané19.10.2021

Náplň práce

Rád buduješ značky? Pomôž nám budovať tú našu! Hľadáme šéfa marketingu, ktorý našej agentúre prinesie viac ako len dobrú stratégiu. Ak si skúsený digitálny marketér, ktorý pri pojmoch, ako budget, leadership či reporting nepodlieha panike, poznáš trendy a nebojíš sa ich kedykoľvek použiť, máme pre teba job.

Očakávame, že:

  • vytvoríš a následne budeš úspešne plniť komplexnú stratégiu pre Visibility (content a social kampane, newsletter, eventy),
  • poradíš si s návrhmi a realizáciou nových kampaní,
  • nezľakneš sa zodpovednosti za rozpočet (príjmy a výdavky),
  • prevezmeš zodpovednosť za stanovené marketingové ciele,
  • pripravíš pravidelný reporting marketingových výsledkov a aktivít,
  • bez problémov napojíš marketingové aktivity na jednotlivé produkty,
  • zhostíš sa koordinácie marketingových aktivít s Head of Sales,
  • dáš dokopy zadania pre kreatívu,
  • zvládneš vedenie marketingového tímu,
  • staneš sa spoľahlivým členom firemného Boardu,
  • máš rád výzvy, lebo ťa posúvajú vpred,
  • namiesto „nedá sa“ hľadáš riešenie,
  • si zodpovedný a deadliny sú pre teba sväté.

Požiadavky

Oceníme, keď:

  • ovládaš aktívne angličtinu,
  • máš aspoň 5-ročné skúsenosti v online marketingu.

Ponúkame

Čo ti ponúkame?

  • prácu v jednej z TOP online marketingových agentúr,
  • neobmedzený homeoffice (občas bude potrebné, aby si prišiel osobne do officu),
  • platený deň voľna na narodeniny,
  • pravidelné vzdelávanie a zdieľanie know-how,
  • jazykové hodiny,
  • MULTISPORT kartu, s ktorou si užiješ množstvo športových a relaxačných zážitkov,
  • nevyčerpateľný prísun kofeínu,
  • inšpiratívne pracovné prostredie v centre mesta,
  • pravidelné teambuildingy, športové aktivity a firemné akcie.