United Fashion Group

PHP Developer

MestoBratislava

FormaFreelance

Plat1800 — 3500 €

Úroveň

Pridané20.05.2021

United Fashion Group je spoločnosť pôsobiaca primárne v oblasti módy, zastrešujúca v súčasnosti už 10 e-shopov v troch krajinách.

Naše e-shopy musia obslúžiť viac ako 600 000 používateľov mesačne. Navyše plánujeme ďalšiu expanziu a rozširovanie portfólia. Z čoho vyplýva pre náš IT tím viacero výziev:
• Neustále optimalizovať naše weby a infraštruktúru tak aby zvládla nápor našich zákazníkov.
• Byť dostatočne flexibilný pri interných požiadavkách z iných oddelení - preto fungujeme metódou AGILE s dvojtýždennými šprintami. Vizualizáciu úloh riešime cez Kanban boardy.
• Nezanechávať za sebou príliš veľký technický dlh - interné IT úlohy majú vysokú prioritu a nie sú donekonečna odsúvané požiadavkami z iných oddelení.
• Vytvárať viditeľné výsledky - vďaka našim Bitbucket Pipelines nie je nasadzovanie nočnou morou.

Náplň práce

• Hľadáme nového člena do nášho interného tímu vývojárov. Tvojou úlohou bude posúvať náš produkt každý deň vpred.

• Náš hlavný projekt je postavený na Magento Open Source, ktorý je ale našimi vývojármi silno customizovaný.

• Nesnažíme sa vymýšľať koleso a hľadáme existujúce a overené riešenia. Napriek tomu sú niektoré časti nášho ekosystému vyvíjané interne, pretože existujúce riešenia proste neboli pre nás dostatočné.

• Máme svoj štýl. Interne definované štýly správneho kódu ti pred každým commitom skontroluje GrumPHP. Využije pri tom svojich kamarátov PHPStan, Codesniffer, PHP CS Fixer, PHPMD, PHPCPD.

• Snažíme sa využívať správnu technológiu pre konkrétny účel. Preto niektoré z interných toolov bežia na Symfony + MongoDB iné na Slim či Lumen + MariaDB.

• Vieme o svojom technickom dlhu, preto pravidelne updatujeme interný technologický roadmap. Ale hlavne ho priebežne riešime.

• Keď už nastane problém môžeme sa spolahnúť, že všetky dáta potrebné pre jeho odhalenie nájdeme v New Relic, Sentry či našom ELK Stack-u.

• Nie si v tom sám. Peer code reviews sú pre nás dôležité.

• Chceme sa stále zlepšovať. Hľadáme lepšie prístupy, nástroje pre naše potreby. Povzbudzujeme všetkých členov tímu aby prichádzali s vylepšeniami. A neváhame s ich implementáciou.

• Cachujeme do Varnish a Redis.

Technológie, ktoré používame: Bitbucket, New Relic, Sentry, Grafana, ELK Stack, MongoDB, API Platform, REST API, GraphQL, ElasticSearch, Vue.js, NGINX, Slack, Around.

Požiadavky

Hlavné technológie s ktorými budeš pracovať sú:
• PHP7+
• MariaDB (MySQL)

Veľkou výhodou je skúsenosť s nasledovnými technológiami a prístupmi:
• Magento Open Source
• Varnish
• PHP Unit

Ponúkame

• práca na zaujímavých projektoch v zohratom kolektíve s otvorenou komunikáciou
• príležitosť učiť sa od seniorných kolegov a prostredie, kde môžeš ukázať, čo v tebe je
• výrazné zamestnanecké zľavy www.topankovo.sk a www.saxana.sk
• zľavy u partnerov www.pelikan.sk a www.dr24.sk
• flexibilná pracovná doba s možnosťou práce z domu a dog friendly office
• multisport karta
• ak si kávičkár, prídeš si na svoje
• nezabudnuteľné teambuildingy