Eko-sense cosmetics s.r.o.

GRAFIK / GRAFIČKA + ADMINISTRATÍVA

MestoPoprad

FormaFull-time

Plat1000 — 1500 €

ÚroveňSenior ⭐️⭐️⭐️

Pridané12.12.2019

Eko-sense cosmetics, s.r.o. je výhradným distribútorom prírodných značiek z Nemecka, a to ANNEMARIE BORLIND Natural Beauty a DADO SENS Dermacosmetics pre slovenský a český trh. Sme stabilná spoločnosť s každoročným rastom obratu s silným dôrazom na on-line marketing a PR. Sme úzky tím s vysokým entuziazmom, ktorý sa vďaka profesionálnemu prístupu a zmyslu pre detail vypracoval na silného hráča v ecommerce prostredí prírodnej kozmetiky na slovenskom trhu. Svoju prevahu chceme aj naďalej potvrdzovať a vytvoriť si nedosiahnuteľný náskok nielen na slovenskom, ale aj českom trhu. S jasnou víziou a precíznosťou budujeme zo značky ANNEMARIE BORLIND a DADO SENS lovebrand, ktorý sa stane pre ľudí nielen top of mind, ale doslova jasná voľba kozmetiky ako „top of quality natural cosmetic brand“.

V zmysle veľkoobchodnej spolupráce kladieme veľký dôraz na vysokú kvalitu, profesionalitu, čím sa budujú dlhodobé partnerstvá s obojstranným úspechom a spokojnosťou. Našimi klientmi sú biopredajne, kozmetické salóny, beauty centrá, lekárne

Náplň práce

grafické spracovanie letákov, brožúr,
zapracovávanie produktových manuálov
tvorba grafických návrhov rôznych typov: katalógy, letáky, inzercia, bannery, billboardy,
spolupráca pri vytváraní kreatívnych koncepcií
kontrola a príprava podkladov do tlače
newslettre, e-booky
úprava fotografií
administratívna práca

Ide o office prácu v Poprade na plný pracovný pomer alebo živnosť

Požiadavky

NÁPADY - ĽUDSKOSŤ - PROFESIONALITA – ZMYSEL PRE DETAIL.
Ak sa s týmito slovami dokonale stotožňujete, ste na dobrej ceste patriť k nám :) Do nášho tímu hľadáme niekoho, ako sme my. Hľadáme kandidáta otvoreného voči novým skúsenostiam, zvedavého, tvorivého, komunikatívneho, empatického, ambiciózneho a vnímavého. Niekoho, s kým bude naša spoločná práca radostná, efektívna a vzájomne obohacujúca.

Požiadavky na zamestnanca
Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa
Vzdelanie v odbore
polygrafické, grafické, umelecké
Jazykové znalosti
Anglický jazyk
Ostatné znalosti
Adobe Illustrator - pokročilý
Adobe InDesign - pokročilý
Adobe Photoshop - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Vodičský preukaz
B
Počet rokov praxe
2
Osobnostné predpoklady a zručnosti

  • základné skúsenosti s elektornickým publikovaním;
  • kreativita, vizuálna predstavivosť, cit pre detail a grafiku;
  • samostatnosť, zodpovednosť a stresová odolnosť;
  • systematická práca a presnosť;
  • pozitívne myslenie, priateľská osobnosť;
  • samostatne, rýchlo a flexibilne reagovať na zmeny alebo neplánované požiadavky;
  • logické myslenie vďaka čomu si viete prácu zefektívniť.

Ponúkame

Práca v príjemnom prostredí
Kozmetika za zametnanecké ceny
Stabilné zamestnanie