BOOSTERS s.r.o.

PPC špecialista

MestoBanská Bystrica

FormaFull-time

Plat800 — 1300 €

ÚroveňJunior ⭐️

Pridané11.12.2019

Online marketingová agentúra so sídlom v Banskej Bystrici so špecializáciou na PPC (konkrétne platformy Facebook a Google Ads) so statusom Google Premier partner (TOP 3% na trhu). Máme dlhoročné skúsenosti s tvorbou a správou PPC kampaní a ich súčastí. Medzi našimi klientami sú hlavne malé a stredné firmy v e-commerce segmente, no pracujeme aj pre lídrov na trhu v e-commerce. Zameriavame sa primárne na výkonnostný marketing, čiže snahou je zabezpečiť klientom z minutých peňazí vždy návratnosť investície z dlhodobého horizontu.

Náplň práce

Chceš začať svoju kariéru v online marketingu? Alebo už máš nejaké skúsenosti s marketingom a chceš v ňom pokračovať? Ponúkame ti jedinečnú príležitosť pracovať v mladej online marketingovej agentúre BOOSTERS špecializujúcej sa na PPC kampane, ktorá síce nie je ešte dlho na trhu, no pracujú v nej skúsení odborníci s dlhoročnými skúsenosťami. Do peknej a tichej kancelárie v asi najkrajšej časti Banskej Bystrice hľadáme šikovného kolegu/kolegyňu, ktorý sa nebojí zodpovedne, konzistentne a dlhodobo spolupracovať na realizácii online marketingových stratégií, vzdelávať sa v tomto smere a kontinuálne rásť.

Tvojou náplňou práce bude návrh, príprava a realizácia marketingových plánov pre našich solídnych klientov hlavne z oblasti ecommerce, či už v rámci Google Ads, Facebook Ads alebo iných PPC systémov. Na túto pozíciu hľadáme niekoho, kto sa vie naladiť na stabilný systém tvorby kampaní, a zároveň má aj kreatívne myslenie. Ak si myslíš, že si ten/tá pravý/á a chceš sa pripojiť k (zatiaľ) malému a šikovnému tímu a spolu s nami rásť, neváhaj nás kontaktovať.

Podmienkou je cit pre detail, trpezlivosť, schopnosť analyticky myslieť a následne sa nebáť robiť na základe toho rozhodnutia, keďže to je podstatou našej práce.

Veľkým benefitom bude, ak máš marketingové vzdelanie, alebo nejaké skúsenosti z oblasti marketingu (nezabudni ich uviesť).

Požiadavky

Forma spolupráce na živnosť

Jazykové znalosti
Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)
Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti
Microsoft Windows - pokročilý
Microsoft Excel - základy

Osobnostné predpoklady
Zodpovednosť a pracovitosť.
Kreatívne a analytické myslenie.
Slovenčina na výbornej úrovni.
Práca je vhodná len pre kandidáta, ktorý má záujem o dlhodobú spoluprácu (nehľadáme nikoho na pár mesiacov).

Ponúkame

Finančné benefity na mesačnej a kvartálnej úrovni
20 dní dovolenky
8 dní PN
Podpora šport. / relax. aktivít (plaváreň, fitko)
Podpora vzdelávania (kurzy)
Flexibilný pracovný čas