ui42

UX dizajnérka/dizajnér

FormaFull-time

Platod 1500 €

TypTPP / Faktúra

Úroveň

Pridané11.02.2022

Hľadáš prácu v online agentúre, ktorá ti dá priestor na kreativitu, učenie a rast? Chceš pracovať s najnovšími technológiami vrátane AI a na zaujímavých projektoch?

Sme digitálna marketingová agentúra, ktorá sa špecializuje na:

  • CX/UX
  • vývoj webových stránok
  • performance marketing
  • vývoj nových produktov

Pracujeme na mnohých zaujímavých a úspešných online projektoch. Medzi našich klientov patria napríklad e-shopy BeLenka, Dedoles, Feedo, Holokolo, Kaktus Bike, Najsport. Ale aj telelekomunikačné alebo finančné značky ako UPC, Generali, PSS, Slovenská sporiteľňa alebo Orange. Sme aktívnym členom ADMA (Asociácia digitálnych a marketingových agentúr) a spoluzakladajúcim členom SUXA (Slovenská User Experience Asociácia), priniesli sme na Slovensko World Usabilty Day, ktorého sme boli v roku 2023 aj generálnym partnerom. Ponúkame ti vysoko profesionálne a zároveň priateľské pracovné prostredie. Sme tím ľudí, ktorí sa navzájom podporujú a inšpirujú.

Náplň práce

V ui42 kladieme najvyšší dôraz na používateľa, preto ak je user experience súčasťou aj tvojej DNA, je tu príležitosť získať miesto v nášom zabehnutom UX tíme.

Ako súčasť tímu, ktorý tu funguje od začiatku UX na Slovensku, budeš mať možnosť:

  • pracovať na grafických návrhoch používateľských rozhraní (Figma, Sketch, Photoshop)
  • robiť audity webových stránok, aplikácií a e-shopov
  • spolupracovať s kolegami z research tímu v oblasti realizácie zákazníckeho výskumu
  • riešiť ideové návrhy funkčnosti
  • budovať informačnú architektúru stránok a navigácií
  • pracovať pre zaujímavých klientov (Slovenská sporiteľňa, Dedoles, UPC, SwissRe a mnoho ďalších)
  • prezentovať svoju/ našu prácu na konferenciách, workshopoch a iných UX eventoch

Požiadavky

Uprednostníme kandidátov, ktorí majú:

  • nadšenie a chuť robiť najlepší UX dizajn
  • tvorivosť ale aj rešpekt voči používateľskej cieľovej skupine
  • odvahu prezentovať a obhájiť si svoju prácu
  • skúsenosť so zalamovaním grafického dizajnu do HTML
  • skúsenosť s prístupnosťou a použiteľnosťou webov (accessability and usability)
  • znalosť CSS
  • iniciatívu pri riešení problémov

Ponúkame

  • férové odmeňovanie s možnosťou podieľať sa na zisku firmy
  • flexibilný pracovný čas a homeoffice, pretože nezáleží kedy a kde to spravíš, ale ako to spravíš, na čo máme pripravený hardvér, softvér aj cloud
  • firemné raňajky raz do mesiaca, skvelé víkendy, na ktoré sa dlho spomína
  • multi-sport kartu
  • partia nadaných ľudí, ktorí si ťa získajú dobrou atmosférou a priateľskými vzťahmi, a do ktorej je ľahké zapadnúť
  • príjemný office, kávu, čaj a ovocie s domčeku s dvomi terasami neďaleko Horského parku
  • konferencie a vzdelávačky podľa individuálneho vkusu
    No a na záver - čaká ťa tu nový MacBook Pro s rýchlym SSD diskom a so všetkým, čo k práci budeš potrebovať.

Prečo pracovať pre nás?

  • radi robíme veci tak, aby mali zmysel a boli užitočné
  • sme zakladajúcim členom SUXA (Slovenská user experience asociácia)
  • priniesli sme na Slovensko World Usability Day, ktorého sa každý rok zúčastňujeme
  • učíme UX na slovenských univerzitách