ui42

SEO consultant

FormaFull-time

Plat1200 — 1800 €

ÚroveňMid ⭐️⭐️

Pridané15.06.2021

Hľadáš prácu v online agentúre, ktorá ti dá priestor na kreativitu, učenie a rast? Chceš pracovať s najnovšími technológiami vrátane AI a na zaujímavých projektoch?

Sme digitálna marketingová agentúra, ktorá sa špecializuje na:

  • CX/UX
  • vývoj webových stránok
  • performance marketing
  • vývoj nových produktov

Pracujeme na mnohých zaujímavých a úspešných online projektoch. Medzi našich klientov patria napríklad e-shopy BeLenka, Dedoles, Feedo, Holokolo, Kaktus Bike, Najsport. Ale aj telelekomunikačné alebo finančné značky ako UPC, Generali, PSS, Slovenská sporiteľňa alebo Orange. Sme aktívnym členom ADMA (Asociácia digitálnych a marketingových agentúr) a spoluzakladajúcim členom SUXA (Slovenská User Experience Asociácia), priniesli sme na Slovensko World Usabilty Day, ktorého sme boli v roku 2023 aj generálnym partnerom. Ponúkame ti vysoko profesionálne a zároveň priateľské pracovné prostredie. Sme tím ľudí, ktorí sa navzájom podporujú a inšpirujú.

Náplň práce

Hľadáme SEO nadšenca pre veľké a ešte väčšie eCommerce projekty našich klientov, medzi ktorých patria Dedoles, Holokolo, Cyklodresy, Toyeto, IBO, Kompava...a mnohí ďalší, nuda v ui42 ti rozhodne nehrozí.
Tvojou náplňou práce budú audity, plánovanie SEO aktivít, návrh stratégií a tiež:

  • analýza Kľúčových slov

  • návrh štruktúry stránky

  • návrh Meta dát (môže byť jednorázovo alebo kontinuálne)

  • kontinuálne konzultácie podľa dohody s klientom

  • linkbuilding

  • zapracovávanie zmien

  • návrh redakčného kalendára

  • vyhodnocovanie výsledkov na jednotlivých projektoch za každý mesiac

  • pravidelná komunikácia s projektovými manažérmi a príležitostne aj klientmi

  • vzdelávanie a rozvíjanie členov interného tímu

Požiadavky

  • strategické myslenie, dokázateľná schopnosť plánovať dlhodobé ciele
  • schopnosť navrhovať vlastné postupy na základe dostupných údajov
  • skúsenosť s eCommerce projektami a fungovaním eshopov
  • dobrá znalosť CSS, HTML, Java Scriptu
  • ovládanie SEO nástrojov (Ahrefs, Search Console, Analytics Collabim, atď.)

Ponúkame

  • férové vzťahy v tíme aj s klientami
  • maximálna flexibilita a efektívnosť pri práci, či už z domu alebo v office
  • firemné raňajky, nezabudnuteľné víkendy
  • športové akcie podľa chuti
  • čerstvé ovocie, dobrá káva a čaj našom útulnom domčeku s dvomi
    terasami neďaleko Horského parku uprostred zelene
  • multisport kartu