pretlak

Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenníkMagazín

Kontakt

ui42

Mid SEO consultant

Mesto: Bratislava

Forma: Full-time

Plat: 1200 — 1800 €

Dátum pridania: 15.06.2021

Sme webová agentúra a klientom pomáhame rásť v
online priestore. Pod jednou strechou u nás spolupracuje viac ako 45
špecialistov pokrývajúcich všetky základné oblasti online
businessu: User Experience (UX), programovanie a online marketing. Máme
know-how a skúsenosti, ktorých začiatky siahajú až do roku 1997, kedy
bolo uičko založené. U nás vyrástli úspešné projekty ako Profesia,
vlastné CMS BUXUS - prvé na Slovensku, MastersGate - konferencia
zameraná na vzdelávanie a rast e-shopov a chatbot Elwa.
Sme spolu-zakladajúcim členom SUXA (Slovenská User Experience
Asociácia) a ako jedni z prvých sme sprístupnili testovanie v UX laboratóriu.

Sme obchodnými partnermi značiek: Dedoles, Holokolo, Cyklodresy, Toyeto,
Sygic, HB Reavis, IBO, Slovenská sporiteľňa, 4ka, Kompava. ...a
mnohých ďalších. Našimi klientmi sú veľké, stredné a menšie B2C a B2B
firmy a organizácie.

Naše vybrané naj:

  • Silný tím online odborníkov - v oblasti webových technológií, UX dizajnu a testovania, e-Commerce a online marketingu
  • Komplexné portfólio online služieb
  • V oblastiach UX a vývoja webov/ eCommerce sa venujeme aj vzdelávaniu na univerzitách aj vo firmách, resp. prednášame na konferenciách.
  • Samozrejmosťou je vlastné usability laboratórium, ktoré spĺňa medzinárodné štandardy,
  • Sme hrdí na nami vyvinutý CMS Buxus - redakčný systém pre aktualizáciu a správu webových portálov; plnohodnotný e-shop systém s nadštandardnými funkciami pre marketing a efektívny predaj. Buxus dnes úspešne používajú stovky webov a e-shopov, pracujú s ním tisícky používateľov,

Náplň práce

Hľadáme SEO nadšenca pre veľké a ešte väčšie eCommerce projekty našich klientov, medzi ktorých patria Dedoles, Holokolo, Cyklodresy, Toyeto, IBO, Kompava...a mnohí ďalší, nuda v ui42 ti rozhodne nehrozí.
Tvojou náplňou práce budú audity, plánovanie SEO aktivít, návrh stratégií a tiež:

  • analýza Kľúčových slov

  • návrh štruktúry stránky

  • návrh Meta dát (môže byť jednorázovo alebo kontinuálne)

  • kontinuálne konzultácie podľa dohody s klientom

  • linkbuilding

  • zapracovávanie zmien

  • návrh redakčného kalendára

  • vyhodnocovanie výsledkov na jednotlivých projektoch za každý mesiac

  • pravidelná komunikácia s projektovými manažérmi a príležitostne aj klientmi

  • vzdelávanie a rozvíjanie členov interného tímu

Požiadavky

  • strategické myslenie, dokázateľná schopnosť plánovať dlhodobé ciele
  • schopnosť navrhovať vlastné postupy na základe dostupných údajov
  • skúsenosť s eCommerce projektami a fungovaním eshopov
  • dobrá znalosť CSS, HTML, Java Scriptu
  • ovládanie SEO nástrojov (Ahrefs, Search Console, Analytics Collabim, atď.)

Ponúkame

  • férové vzťahy v tíme aj s klientami
  • maximálna flexibilita a efektívnosť pri práci, či už z domu alebo v office
  • firemné raňajky, nezabudnuteľné víkendy
  • športové akcie podľa chuti
  • čerstvé ovocie, dobrá káva a čaj našom útulnom domčeku s dvomi
    terasami neďaleko Horského parku uprostred zelene
  • multisport kartu

Poslať e-mailom

Skopírovať link

ui42 má aktuálne 5 pracovných ponúk