ui42

Sales manažér/ka v digitálnej agentúre

FormaFull-time

Platod 1800 €

TypTPP / Faktúra

ÚroveňMid ⭐️⭐️

Pridané08.12.2021

Hľadáš prácu v online agentúre, ktorá ti dá priestor na kreativitu, učenie a rast? Chceš pracovať s najnovšími technológiami vrátane AI a na zaujímavých projektoch?

Sme digitálna marketingová agentúra, ktorá sa špecializuje na:

  • CX/UX
  • vývoj webových stránok
  • performance marketing
  • vývoj nových produktov

Pracujeme na mnohých zaujímavých a úspešných online projektoch. Medzi našich klientov patria napríklad e-shopy BeLenka, Dedoles, Feedo, Holokolo, Kaktus Bike, Najsport. Ale aj telelekomunikačné alebo finančné značky ako UPC, Generali, PSS, Slovenská sporiteľňa alebo Orange. Sme aktívnym členom ADMA (Asociácia digitálnych a marketingových agentúr) a spoluzakladajúcim členom SUXA (Slovenská User Experience Asociácia), priniesli sme na Slovensko World Usabilty Day, ktorého sme boli v roku 2023 aj generálnym partnerom. Ponúkame ti vysoko profesionálne a zároveň priateľské pracovné prostredie. Sme tím ľudí, ktorí sa navzájom podporujú a inšpirujú.

Náplň práce

  • napĺňať a prekračovať obchodné ciele jednotlivých produktov a služieb: vývoj webu a CMS Buxus, UX testovanie a dizajn, performance marketing
  • spracovanie dopytov a participácia na tvorbe ponúk pre klientov vrátane budgetov v spolupráci s technickými špecialistami a projektovými manažérmi
  • efektívne vedenie stretnutí a komunikácie s klientom, dohadovanie termínov a podmienok spolupráce
  • reportovanie výsledkov a úzka spolupráca s marketingovým oddelením

Požiadavky

Hľadáme skutočný talent, niekoho, kto má:

  • vášeň pre online svet/ dobrú orientáciu v oblasti eCommerce, webových technológií, performance marketingu a UX dizajnu
  • vysokú úroveň sociálnych zručností
  • orientáciu na výsledok
  • schopnosť uzavierať dohody k spokojnosti oboch strán
  • komunikatívnu angličtinu a prezentačné zručnosti
  • pozitívny vzťah k matematike
  • chuť prekračovať ciele a využiť možnosť neobmedzenej hornej hranice príjmu

Ponúkame

  • príležitosť rásť s firmou, ktorá je pionierom v oblasti vývoja webov, CMS a UX testovania
  • férové odmeňovanie, kde príjem závisí na výsledkoch a umožňuje kľúčovým ľuďom podielať sa na zisku firmy
  • rešpekt k individuálnym potrebám v mieste a čase práce
  • príjemný tím, s ktorým je ľahké sa zladiť
  • nezabudnuteľné firemné akcie naživo aj online
  • útulný office na Horskom parku s dvomi terasami, čerstvé ovocie a dobrú kávu
  • multisport kartu