ui42

Produktový manažér pre internetové služby

FormaFull-time

Platod 2000 €

TypTPP / Faktúra

Úroveň

Pridané11.02.2022

Hľadáš prácu v online agentúre, ktorá ti dá priestor na kreativitu, učenie a rast? Chceš pracovať s najnovšími technológiami vrátane AI a na zaujímavých projektoch?

Sme digitálna marketingová agentúra, ktorá sa špecializuje na:

  • CX/UX
  • vývoj webových stránok
  • performance marketing
  • vývoj nových produktov

Pracujeme na mnohých zaujímavých a úspešných online projektoch. Medzi našich klientov patria napríklad e-shopy BeLenka, Dedoles, Feedo, Holokolo, Kaktus Bike, Najsport. Ale aj telelekomunikačné alebo finančné značky ako UPC, Generali, PSS, Slovenská sporiteľňa alebo Orange. Sme aktívnym členom ADMA (Asociácia digitálnych a marketingových agentúr) a spoluzakladajúcim členom SUXA (Slovenská User Experience Asociácia), priniesli sme na Slovensko World Usabilty Day, ktorého sme boli v roku 2023 aj generálnym partnerom. Ponúkame ti vysoko profesionálne a zároveň priateľské pracovné prostredie. Sme tím ľudí, ktorí sa navzájom podporujú a inšpirujú.

Náplň práce

  • analýza trhu a požiadaviek klientov na ďalšie smerovanie vývoja (Chatbot, CMS Buxus, Recommendations, ďalšie)
  • prioritizácia požiadaviek na vývoj produktov podľa schválených budgetov
  • riadenie vývoja, zadávanie práce špecialistom a kontrola
  • spolupráca s obchodom a marketingom pri predaji produktu

Požiadavky

  • prehľad o internetových službách (Exponea, Luigisbox, Recombee, chatboty, Mailchimp...)
  • základné znalosti internetových technológií
  • schopnosť efektívne viesť ľudí

Ponúkame

V ui42 vieme, že dobrá práca je podmienená skvelou partiou, zdieľanými hodnotami, rešpektujúcim vedením, ktoré má víziu, ale musí byť zaslúžene a férovo odmenená.
Homeoffice bol pre nás bežná a cenená záležitosť aj pred pandémiou, rovnako radi sme spolu pracovali a pili dobrú kávu v našom domčeku s dvomi terasami neďaleko Horského parku. Každý si svoj rytmus a miesto práce môže vybrať podľa svojich potrieb.
Sme hrdí aj na férový systém odmeňovania, ktorý zahŕňa možnosť podielať sa na zisku spoločnosti.

V ui42 si ceníme dobré vzťahy a otvorenú komunikáciu medzi sebou aj voči klientom a zo všetkých síl tieto hodnoty podporujeme.