ui42

Marketing & sales executive

FormaFull-time

Platod 1300 €

TypTPP / Faktúra

ÚroveňJunior ⭐️

Pridané11.02.2022

Hľadáš prácu v online agentúre, ktorá ti dá priestor na kreativitu, učenie a rast? Chceš pracovať s najnovšími technológiami vrátane AI a na zaujímavých projektoch?

Sme digitálna marketingová agentúra, ktorá sa špecializuje na:

  • CX/UX
  • vývoj webových stránok
  • performance marketing
  • vývoj nových produktov

Pracujeme na mnohých zaujímavých a úspešných online projektoch. Medzi našich klientov patria napríklad e-shopy BeLenka, Dedoles, Feedo, Holokolo, Kaktus Bike, Najsport. Ale aj telelekomunikačné alebo finančné značky ako UPC, Generali, PSS, Slovenská sporiteľňa alebo Orange. Sme aktívnym členom ADMA (Asociácia digitálnych a marketingových agentúr) a spoluzakladajúcim členom SUXA (Slovenská User Experience Asociácia), priniesli sme na Slovensko World Usabilty Day, ktorého sme boli v roku 2023 aj generálnym partnerom. Ponúkame ti vysoko profesionálne a zároveň priateľské pracovné prostredie. Sme tím ľudí, ktorí sa navzájom podporujú a inšpirujú.

Náplň práce

Píšeš posty, ktoré majú emóciu aj vtipný obsah? Ak žiješ marketingom a orientuješ sa v eCommerce, môže byť tento "dream job" tvoj.

Ako náš junior marketing & sales executive budeš:

  • spracovávať prichádzajúce leady od potenciálnych klientov
  • spolupracovať na ponukách pre klientov s našimi projektovými manažérmi a špecialistami
  • veľa komunikovať na všetky strany
  • budovať značku cez offline a online aktivity
  • spracovávať naše Insta, FB a LinkedIn účty, písať príspevky a blogy
  • spoluorganizovať firemné eventy, workshopy a konferencie
  • prezentovať naše služby na rôznych fórach

Požiadavky

Hľadáme juniora s/ so/ with:

  • skvelým hovoreným aj písomným prejavom
  • znalosťou online aj offline marketingových aktivít
  • decent written and spoken english
  • ambíciou vyrásť odborne aj osobnostne a nenechať si ujsť príležitosť naučiť sa o eCommerce všetko, čo vieme našim klientom poskytnúť
  • s dobrou orientáciou v oblasti eCommerce, webových technológiách, performance marketingu a UX dizajne

Ponúkame

  • obrovský priestor na odborný a ktovie, možno aj manažérsky rast vo firme, ktorá patrí k pionierom eCommerce, CMS and UX testovania na Slovensku
  • flexibilnú pracovnú dobu, miesto, odmeňovanie...sme otvorení a féroví v komunikácii medzi sebou aj ku klientom
  • nezabudnuteľné firemné akcie
  • skvelých ľudí a tím, do ktorého ľahko zapadneš
  • multisport cartu
  • príjemný office na Horskom parku s terasami, dobrou kávou a ovocím