TrustPay

Sales Representative (SK/CZ B2B)

FormaFull-time

Platod 1500 €

Úroveň

Pridané03.03.2021

TrustPay, a.s. je platobná inštitúcia s takmer 12 ročnou tradíciou, s celosvetovou klientelou a trvalým finančným rastom (aj počas pandémie), s detašovanými pracoviskami vo viacerých krajinách. Spoločnosť je úspešná v oblasti FINTECH, vyvíja a využíva najmodernejšie finančné technológie a neustále sa snaží inovovať svoje produktové portfólio podľa najaktuálnejších trendov v online platbách.

Náplň práce

Hľadáme do teamu dynamického obchodného zástupcu so skúsenosťou s primárne B2B predajom e-commerce firmám a e-shopom a s motiváciou a záujmom sa učiť nové veci.

Náplň práce zahŕňa:

  • aktívne vyhľadávanie a oslovovanie novej klientely na SK trhu
  • tvorba a optimalizácia obchodnej stratégie pre SK trh
  • neustále budovanie klientského portfólia
  • aktívna komunikácia s potenciálnymi klientmi
  • spolupráca a koordinácia s ostatnými oddeleniami za účelom zlepšenia obchodnej stratégie a získavania nových klientov

Požiadavky

Uchádzač by mal byť veľmi pro-aktívny a motivovaný, nebáť sa začať budovať niečo "na zelenej lúke" a mať záujem o e-commerce či online platby. Záujem o marketing a/alebo produktový manažment môže byť aj výhodou.

Ponúkame

Ponúkame prácu v mladom a živelnom kolektíve s výhodami stabilnej a rastúcej firmy. Ponúkame možnosť čiastočného home-officu (aj mimo korony, počas korony sme na HO všetci), aktívnu podporu vzdelávania a pravidelné teambuildingové aktivity (aj online).