+ Pridať job
👋 Pre firmy Firmy
Go back Späť
Marketéri

Platnosť tejto ponuky skončila

Account manager na hrad

TRIAD

Mesto: Bratislava

Typ: Full-time

Plat: 1400 — 1500 €

Dátum pridania: 24.01.2020

TRIAD je nezávislá reklamná agentúra na čele s Marekom Mrázikom, Maru Mitlíkovou a Martinom Woskom a na slovenskom trhu je od roku 2005. Spolu s pražskou pobočkou je v TRIADe viac ako 100 ľudí.

V TRIAD-e sa nedelí na digitálnych a nedigitálnych, ani na kreatívnych a nekreatívnych ľudí. Kreatívci sedia priamo s account manažérmi a social media brand manažérmi a na zadaniach pracujú spoločne. Na tvorbe kreatívy sa tak už od začiatku zúčastňujú všetci – od copywriterov až po programátorov.

Robia veci tak, aby dávali zmysel, aby tešili agentúru aj klienta, aby za nich hovorili výsledky. Za svoju prácu získal TRIAD viaceré aj zahraničné ocenenia, podľa rebríčka agentúr je TRIAD najlepšia reklamná agentúra na Slovensku za rok 2018 a 2019 a od roku 2016 aj každoročne najlepšouo digitálnou agentúrou roka.

Náplň práce

ACCOUNT MANAGER V TRIADE:

Požiadavky

OZVI SA NÁM, AK:

Ponúkame

ČO MÔŽEŠ URČITE OČAKÁVAŤ:

🕵️‍♂️ S touto ponukou sa zhoduje 27 ďalších. Zobraziť všetky

Tlačenka