Trendis.sk

Grafický dizajnér

MestoŽilina

FormaFull-time

Plat1300 — 1500 €

TypFaktúra

ÚroveňMid ⭐️⭐️

Pridané26.11.2021

Náplň práce

Sme fullservisová reklamná agentúra z dopravného stredu Slovenska a potrebujeme interného človeka, ktorý nám pomôže zvládnuť nápor grafickej práce. V tíme ťa bude sprevádzať skúsený account manager a kolegovia dizajnéri, kreatívne texty dodá copywritterka. Všetci sme tu, aby sme si pomohli, keď je treba. Robíme projekty tímovo, ale aj sólo. Máme parádny kancel, na každom stole iMac, a ak je to nevyhnutné, vieme byť aj na home office. Potrpíme si na precíznosť, takže očakávame výstupy bez zbytočných chybičiek krásy. Nebudeme ťa naháňať, budeme radi, ak sám naskočíš do nášho rozbehnutého vlaku a prispôsobíš sa nášmu tempu.

Požiadavky

· máš aktívnu prax aspoň 3 roky
· ovládaš Photoshop, Illustrator a InDesign
· máš živnosť
· zvládaš vytvárať a upravovať grafické návrhy pre offline a digital médiá
· ctíš korporátnu identitu, vieš sa jej držať, ale ju aj pripraviť
· si rovnocenný partner v tíme, texty copywritera sa tvojou grafikou dostávajú na iný level
· rád prinášaš vlastné nápady a zadania čítaš aj medzi riadkami
· si z okolia Žiliny
· si samostatná bojová jednotka
· budeme z teba celkom paf 😊

Ponúkame

Plat od 1300 € podľa tvojich skúseností. Spoluprácu na projektoch pre super klientov ako Wüstenrot, Profirol, potraviny Koruna a ďalších. Sympatickú kanceláriu a usmiatych kolegov. Možnosť zlepšovať sa a makať na sebe. Zábavu, neformálnu firemnú kultúru a faktúry bez srandy uhradené načas. Samostatných a kreatívnych ľudí v tíme potrebujeme, lebo dobre odvedená práca znamená viac práce pre všetkých. Grafika je našou silnou stránkou. Ak to platí aj o tebe, mohlo by to fungovať.
Je tento inzerát celý o tebe? Pošli nám životopis a ukážku portfólia.