pretlak

+ Pridať job
👋 Pre firmy Firmy
Go back Späť
RemoteDizajnéri

Junior Grafický dizajnér

Trendis.sk

Mesto: Remote

Typ: Freelance

Plat: 500 — 800 €

Dátum pridania: 08.07.2020

Náplň práce

Hľadáme grafika juniora, checkuj či si to ty:
· máš prax aspoň 2 roky
· ovládaš Photoshop, Illustrator a InDesign, Adobe Premiere je výhodou
· máš živnosť
· zvládaš pripraviť logá, printové materiály, digitálnu grafiku, si tak trochu všeumelec
· ctíš korporátnu identitu, vieš sa jej držať, ale ju aj pripraviť
· vieš, chceš, napreduješ
· si rovnocenný partner v tíme, texty copywritera sa tvojou grafikou dostávajú na iný level
· rád prinášaš vlastné nápady a zadania čítaš aj medzi riadkami
· si z okolia Žiliny
· si samostatná bojová jednotka
· budeme z teba celkom paf 😊

Požiadavky

Našiel si sa? Paráda, poďme na detaily:
Sme kreatívna reklamná agentúra z dopravného stredu Slovenska a potrebujeme externého človeka, ktorý nám pomôže zvládnuť nápor grafickej práce. Ak si to ty, budeme radi, ak sa nám občas prídeš ukázať do Žiliny. Inak nám je jedno, kde budeš pracovať. Potrpíme si na precíznosť, takže očakávame výstupy bez zbytočných chybičiek krásy. Nebudeme ťa naháňať, budeme radi, ak sám naskočíš do nášho rozbehnutého vlaku a prispôsobíš sa nášmu tempu.

Ponúkame

Veľa kreatívnej práce pre veľkých i menších klientov. Sympatickú kanceláriu v Žiline, ktorú budeš môcť využiť, keď sa budeš chcieť socializovať a nasať skúsenosti seniorov. Možnosť zlepšovať sa a makať na sebe. Zábavu, neformálnu firemnú kultúru a faktúry bez srandy uhradené načas. Samostatných a kreatívnych ľudí v tíme potrebujeme, ak budeš šikovný a snaživý, môžeš sa stať súčasťou tímu aj na full time. Lebo dobre odvedená práca znamená viac práce pre všetkých. Grafika je našou silnou stránkou. Ak to platí aj o tebe, mohlo by to fungovať.
Je tento inzerát celý o tebe? Pošli nám životopis a ukážku portfólia na info@trendis.sk.

Mám záujem

Trendis.sk má aktuálne 2 pracovné ponuky

Podobné joby (12)

Senior Webdizajnér

Trendis.sk

Mesto: Žilina

Typ: Full-time

Plat: 1300 — 1500 €

Senior UI Web Designer

News and Media Holding

Mesto: Bratislava

Typ: Full-time

Plat: od 1600 €

Grafik/Grafička

iFocus

Mesto: Piešťany

Typ: Full-time

Plat: 850 — 1650 €

Senior Grafik

Ruka Hore

Mesto: Kráľová pri Senci

Typ: Full-time

Plat: 1000 — 2500 €

Mid Graphic designer

grandaliro