Touch4IT

Mid/Senior UX/UI dizajnér (Produktový dizajnér)

FormaFull-time

Platod 2000 €

TypTPP / Faktúra

Úroveň

Pridané24.09.2021

Touch4IT je mladá ambiciózna firma s vysokými cieľmi, ktoré sa nám darí rýchlo napĺňať. Zaoberáme sa vývojom digitálnych produktov na mieru, tvorbou natívnych mobilných aplikácií, IOT, AR, VR a hlavne sme nadšencami nových technológií. Okrem samotnej práce sa radi zabavíme stolným futbalom, Xbox-om alebo si zahráme tenis, basketbal či hokej. Sme vášniví motorkári a cestovatelia. A toto všetko stíhame lebo náš tím tvorí 60+ špecialistov.

Náplň práce

Pojmy ako UX a UI sa za poslednú dekádu stali akýmsi buzzwordom, pod ktorým si dnes už asi každý z nás predstaví niečo trochu iné. U nás máme pod týmto označením na mysli hlavne navrhovanie prínosných a použiteľných digitálnych produktov - tak ako pre klienta, tak aj pre používateľa. Inými slovami, dizajnovanie interakcií u nás nekončí na obrazovke. A vlastne ani nezačína.

Do nášho dizajnérskeho tímu hľadáme skúseného UX/UI (produktového) dizajnéra, ktorý rád/a sleduje najnovšie trendy v oblasti UX/UI dizajnu a navrhuje funkčné dizajnérske riešenia.

Požiadavky

Aké skúsenosti a schopnosti by si mal/a mať?

  • Ideálne aspoň 3 roky skúseností s dizajnovaním iOS, Android, webových aplikácií a back-office systémov (viac ako roky nás ale zaujímajú tvoje výstupy a schopnosť učiť sa)
  • Skúsenosti s prototypovaním zložitejších interakcií
  • Aspoň základy práce a tvorby dizajn systémov
  • Pozitívne skúsenosti s iteratívnym a škálovateľným dizajnom
  • Self managment (samostatnosť a tímová spolupráca sa ti navzájom nevylučujú)

Plusové body, ktoré nás zaujímajú:

  • Podrobná znalosť nástroja Figma
  • Skúsenosti s UX výskumom a testovaním
  • Pokročilá znalosť problematiky tvorby a udržiavania design systémov
  • Praktické skúsenosti s dizajnom pre AR, VR, MR, vlastná vynaliezavosť v prototypovaní
  • Presahy do súvisiacich odvetví (development, marketing, obchod, managment,...)
  • Skúsenosť s vytvorením a udržiavaním vlastného digitálneho projektu
  • Vysokoškolské vzdelanie v oblasti interakčného alebo produktového dizajnu a HCI, iné predchádzajúce kurzy a štúdium v oblasti UCD a UX
  • Vnútorná motivácia učiť sa

Tvoje zmýšľanie:

  1. Produkt je pre teba, pri dizajnových rozhodnutiach, najdôležitejším kritériom – rád hľadáš balans medzi biznis prínosom pre klienta, user value pre používateľa a samotnou zrealizovatelnostou.

  2. Použiteľnosť a empatia sú hneď na druhom mieste – interaktívny prototyp je pre teba samozrejmou súčasťou každého návrhu už od začiatku prác na novom dizajne. Viac ako farebný odtieň ťa v dizajnoch zaujíma reakčný čas a kontext používateľa.

  3. Komunikácia je na treťom mieste – vieš že je podstatnou súčasťou tvojej práce, vieš sa pýtať a keď sa niekto pýta teba, vieš svoje rozhodnutia zrozumiteľne oddôvodniť. Odlišné názory pokladáš za ďalší hodnotný zdroj informácií.

Ponúkame

  • Moderné kancelárie v centre hlavného mesta (medzi Bratislavským hradom a Slavínom)
  • Neformálne pracovné prostredie, skvelý kolektív a flexibilný pracovný čas
  • Prácu v  tíme so skúsenými dizajnérmi
  • Prácu v rýchlo rastúcej softvérovej spoločnosti s vysokými ambíciami
  • Finančné ohodnotenie zodpovedajúce Tvojim skúsenostiam v odvetví
  • Prácu remote (homeoffice) podľa dohody
  • Teambuildingy pri mori a ďalšie tímové akcie ako turistiky,  grilovačky, herné večery,....
  • Behom pracovného dňa si môžeš zacvičiť v našom mini fitness centre, zahrať stolný futbal alebo Xbox, oddýchnuť si vo fínskej saune či si vychutnať lahodnú kávu na slnečnej terase