Teapot

Multitalentovaný magický marketér/ka

MestoBratislava

FormaPart-time

Plat300 — 800 €

Úroveň

Pridané22.09.2020

Nové logo, webová stránka, video, marketingová kampaň, SEO, vizuálne efekty do reklamy alebo filmu, post-produkcia, grading, 3D grafika? Všetko riešime u nás a skôr, ako stihnete povedať čajník.

Náplň práce

Kto sme?
Sme digitálna agentúra Teapot a neradi sa definujeme jedným slovom. Práve preto nijak špeciálne nenazývame ani pozíciu, na ktorú hľadáme posilu. Jeden deň budeš mať na starosti vytvorenie stránky vo Wordpresse, na ďalší budeš s kolegami riešiť Ideamaking. Potom zoženieš psa konkrétnej rasy na fotenie a naplánuješ reklamu na FB. Proste marketingový mix v pravom slovazmysle. 4P. A tak.

Ak by ťa to však zaujímalo, týmto sa definovať vieme:
☕ Nerobíme cez víkendy, ani po nociach,
☕ Nemáme okliešťujúce názvy pozícií a nemenné role v prísnej hierarchii, ale i naopak - nenútime ťa do práce, o ktorej vopred vieme, že ju robiť nechceš,
☕ Nestojíme na mieste, hýbeme sa vpred - hľadáme stále nové príležitosti, klientov a nebránime sa dobrým zmenám, ktoré k nám prinesieš.

Požiadavky

Mal/a by si vedieť samostatne uvažovať a byť trošku technicky zameraný/á (ehm ehm, Wordpress). Zodpovedný prístup ceníme viac, než silácke rečičky na pohovore a proaktivita nás očarí skôr, než 10000 rokov skúseností. Či už u nás stráviš dva- tri dni do týždňa, alebo budeš mať záujem o full-time, radi sa s tebou pozhovárame. Či už si úplný začiatočník alebo vymakaný týpek so zoznamom klientov dlhším ako mihalnice queen Plačkovej, u nás máš dvere dokorán. Zmysel pre humor, estetické cítenie či netradičné videnie sveta sú viac, než vítané. Ak však máš niečo iné, čím si myslíš, že zaboduješ, neváhaj, a poď s kožou na trh. Možno motyka vystrelí. A bude ruka v rukáve. (A ešte mnoho ďalších ustálených slovných spojení.)

Ponúkame

Príjemné pracovné prostredie, možnosť kariérneho rastu, stabilnú pozíciu v medzinárodnej rozvíjajúcej sa...
Ok, tak toto fakt nie.
Ponúkneme ti stôl vedľa fajn kolegu.
Skittlesky roztriedené podľa farieb v pohárikoch na ňom.
Premium účty, nech konečne nemusíš tvoriť rodinu so 6 ľuďmi okolo kamoškinho kamoša a prístup k vzdelávaniu v odbore, aby si nemusel stále pod novým mailom využívať free trials. Rôznorodý hudobný vkus pri striedaní sa na Spotify mixpulte. Skrinku plnú čajov a niekoľko veľkostí šálok na kávu.
Tematické eventy ako pyžamový pondelok, ružová streda a pirátsky teambuilding. Terapeutického psa v pyžame alebo ružových ponožkách – podľa toho, aký event práve máme.
A mnoho ďalšieho, o čom sa dozvieš v prípade, že dáš o sebe vedieť trošku kreatívnejšie, ako len zaslaním životopisu či motivačného listu. Predstav sa spôsobom, ktorý nás presvedčí. A my ťa u nás na Miletičovej 14 usadíme do kanclu a budeme si ťa hýčkať a ty budeš šťastný a my budeme štastní a svet bude perfektný!