SZRT Slovakia

Sport/betting Content Manager

FormaFull-time

Platod 1800 €

TypTPP

Úroveň

Pridané26.01.2022

Náplň práce

betRing HĽADÁ POSILU!
Ak ťa pália prsty, keď nájdeš horúcu športovú/tipérsku novinku (a rovno dáš von story/status), vieš sa graficky pohrať s fotkami a videom, máš idey, ako najlepšie využiť športové partnerstvo a čo by najviac zaujímalo tipérov, a to im aj dať. Ak si stále zdravo nespokojný a hľadáš, ako veci robiť lepšie a nepracuješ od-do, tak hľadáme možno práve teba.

betRing hľadá content manažéra!

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Príprava a manažovanie daily contentu so športovo-tipérskou tematikou.
  • Písaný content – texty statusov a stories na social media (vlastné, partnerské), texty na web, texty na landing page kampaní, PR články do médií, wording reklamných vizuálov.
  • Vizuálny content – spracovanie daily vizuálov v .psd formátoch, aktívne vyhľadávanie a spracovávanie zaujímavého športového/tipérskeho contentu na social media.
  • Video content – manažovanie video contentu na social media, manažovanie partnerského video contentu (tvorba, kreatíva, využitie).
  • Rýchle súťaže na social media – tvorba a manažovanie súťaží na social media kanáloch na základe stanovených KPI’s (vlastné/partnerské kanály).
  • Promo súťaže – kompletný projekt – tvorba, manažovanie (vytvorenie mechaniky, príprava podkladov – pravidlá, landing page, zabezpečenie cien), komunikácia súťaže na registrovaných hráčov aj relevantnú cieľovú skupinu (príprava kreatívy, v spolupráci s kolegami kampaň).
  • Tvorba, exekúcia contentu k partnerstvám (komunikačné projekty, súťaže, promo).
  • Pomoc pri príprave a exekúcii akvizičných kampaní.
  • Spolupráca s agentúrami.

Požiadavky

Informácie o výberovom konaní
Do nášho tímu, ktorý žije športom a tipovaním, hľadáme Sports/betting content managera. Content is king a my hľadáme „kinga“ s bohatými skúsenosťami.
❗❗❗Hľadáme tipujúceho nadšenca denne sledujúceho športové dianie❗❗❗
Podmienkou je aj plynulá znalosť anglického jazyka (slovom i písmom).

Skills

  • Adobe Creative Suite
  • Primárne Photoshop Master💪
  • Adobe Illustrator
  • Adobe After Effects výhodou
  • Copywriting skills
  • Facebook Business Manager
  • FB/IG Creator Studio
  • YouTube Studio
  • MS office

Ponúkame

Zamestnanecké výhody, benefity

  • Získaš nadštandardné finančné ohodnotenie.🤑
  • Získaš pohyblivú zložku vyplývajúcu z KPI‘s, pretože si ceníme profesionálne vykonávanú prácu.
  • Čaká ťa priateľský kolektív skúsených odborníkov, ktorí Ti vždy radi pomôžu a môžeš sa od nich učiť
  • Môžeš sa tešiť na kanceláriu s vysokým štandardom a jedným z najlepších bratislavských výhľadov, výbornou dopravnou dostupnosťou.
  • Nekonečný prísun kávy