SVK media

Full-stack programátor - Laravel + Vue

FormaFull-time

Plat2000 — 3000 €

ÚroveňMid ⭐️⭐️

Pridané04.03.2021

Sme mladá spoločnosť zaoberajúca sa tvorbou web stránok, e-commerce a aplikácií. Riešenia vyvíjame pre klientov po celom svete. Snažíme sa veci robiť "inak", preto kladieme dôraz na použitelnosť, rýchlosť a unikátny dizajn.

Náplň práce

Do tímu hľadáme kolegu/kolegyňu, ktorý nám pomôže s realizáciou projektov. Projekty sú veľmi rôznorodé a väčšinou sú pre zahraničných klientov. Je jedno či si junior alebo senior, dôležitá je chuť učiť sa nové veci, byť samostatný a zodpovedný.

Baví ťa viac frontend? Budeš na ňom pracovať. Potrebuješ zmenu, môžeš pracovať na backende, je to na tebe. Väčšina projektov začína na "zelenej lúke", takže si budeš môcť sám navrhnúť architektúru a technológiu, v ktorej chceš pracovať. Novým technológiám sa vôbec nebránime.

Aktuálne potrebujeme pomôcť s nasledovnými projektami:

  • webová aplikácia - online editor pre tvorbu letiskových smerových tabuliek
  • webová aplikácia - chatbot pre firmy obchodujúce na burze
  • aplikácia pre trackovanie traktorov a poľnohospodárskych strojov (iOS aplikácia + web administrácia)
  • webová a natívna aplikácia - overovanie totožnosti cez externé API klienta

Požiadavky

  • HTML, CSS, Javascript
  • PHP (Laravel / Symfony)
  • MySQL
  • Vue.js / React
  • GIT
  • anglický jazyk výhodou (nie podmienkou)

Ponúkame

  • remote / freelance
  • flexibilný pracovný čas
  • prístup k online kurzom learn2code.sk a laracasts.com
  • práca na zaujímavých projektoch pre zahraničných klientov