pretlak

Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenníkMagazín

Kontakt

Startitup

Produktový manažér (digitál)

Mesto: Bratislava

Forma: Full-time

Plat: 1400 — 2300 €

Dátum pridania: 19.05.2021

Mediálny dom Startitup Group vznikol v roku 2014 a za krátky čas vyrástol na relevantného trhového hráča. V roku 2020 sa stal 5. najväčším digitálnym mediálnym domom.

Pod Startitup Group patrí najpríklad vlajková loď Startitup.sk, najväčší tech web Fontech.sk, najväčší zábavný portál Emefka či napríklad portály Interez, Odzadu, Babskeveci alebo Imhd.sk. Spolu vygenerujú 2,3M RU mesačne.

Náplň práce

• Strategické plánovanie, zlepšovanie a implementácia činností spojených s projektom
• Rozvíjanie projektu, projektové riadenie a dohľad nad vývojom a zodpovednosť za fungovanie projektu
• Aktívna komunikácia s interným tímom a s vybranými klientmi
• Návrh, plán a realizácia promo aktivít
• Reporting

Požiadavky

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)
Microsoft Excel - expert
Microsoft PowerPoint - expert

• Hľadáme komunikatívneho a kreatívneho človeka, ktorý sa nebojí zodpovednosti a má strategické plánovanie v digitále v malíčku.
• Človeka, ktorému je blízky e-commerce, digitál a plánovanie
• Osobu, ktorá má produktovo orientované zameranie
• Očakávame od teba značnú dávku kreativity a schopnosť kritického, analytického a strategického zmýšľania.
• Prirodzenú zvedavosť a chuť napredovať vysoko vítame.

Ponúkame

• flexibilný pracovný čas
• elektrokolobežky k dispozícii
• čerstvé ovocie a zelenina 2x do týždňa
• Startitup je Bike friendly - sharujeme firemné bicykle
• účasť na konferenciách rôzneho zamerania (biznis, marketing, e-commerce...)
• priestor na rast + vplyv na smerovanie projektov a samotnej firmy
• sme mladá firma so startupovým spôsobom fungovania