Startitup

Zástupca hlavného editora

FormaFull-time

Platod 1400 €

ÚroveňMid ⭐️⭐️

Pridané28.07.2020

Startitup Group oslavuje 10 rokov! Od roku 2020 sme 5. najväčší digitálny publisher na SK a máme ambíciu rásť ďalej.

Naše portály ako Startitup, Fontech, Emefka, Interez či Yimba spoločne vygenerujú 2,3 Mil. reálnych používateľov mesačne, číta nás teda polovica Slovenska.

Sme silní v sociálnych sieťach – chceme byť prví v nových formátoch, na nových platformách a naplno využívať nové digitálne nástroje.

Náplň práce

  • editovanie a korekcia textov
  • určovanie smerovania webu, návrh, spracovanie, prerozdeľovanie tém redakcii
  • sledovanie aktuálnych udalostí
  • mentoring, couching, manažovanie redakcie

Požiadavky

  • Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)
  • WordPress - pokročilý
  • 2 roky praxe
  • dokonalý zmysel pre detail, všimneš si každú čiarku
  • nenávidíš, keď je text formálne zle upravený
  • chyby robí každý, no ty ich po sebe zanechávaš minimum
  • si komunikatívny, férový a hlavne spoľahlivý
  • chceš sa neustále zlepšovať a zároveň posúvať celý tím redaktorov a redaktoriek
  • POŠLI SVOJE CV + KRÁTKY ZOZNAM S PÁR ČLÁNKAMI, KTORÉ SI V MINULOSTI NAPÍSAL

Ponúkame

  • možnosť pracovať aj z domu
  • účasť na zahraničných konferenciách a seminároch
  • komunikácia s majiteľmi najväčších firiem, zaujímavými osobnosťami a podnikateľmi, spolupráca s odborníkmi
  • pravidelné vzdelávanie
  • moderné pracovné prostredie
  • firemné raňajky, skvelá káva a ďalšie benefity ako firemné bicykle a elektrické kolobežky
  • na tvojom názore nám záleží, komunikácia je u nás prvoradá, preto ťa vždy vypočujeme