pretlak

Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenníkMagazín

Kontakt

Kreatívna Dvojica

Mid Copywriter / Ideamaker

Mesto: Bratislava

Forma: Full-time

Plat: 1200 — 1500 €

Typ: Faktúra

Dátum pridania: 14.01.2022

Tvoríme nápaditú komunikáciu značiek
Sme reklamná agentúra, za ktorou stoja osvedčené mená. Našimi klientmi sú malé ambiciózne značky, ale aj najväčší hráči na trhu.

Nie sme len dvojica, sme tím
Máme šťastie na plno skvelých klientov, pre ktorých môžeme robiť stále viac vydarených kampaní. A práve preto náš tím obohatili ďalší šikovní ľudia.

Nezaskočí nás žiadne zadanie
Milujeme digitál rovnako ako offline, pretože dobrá idea je tá, ktorá funguje naprieč všetkým médiami.

Náplň práce

  • tvorba kreatívnych ideí a písanie textov
  • online aj offline výstupy (od kreatívnej vizitky po scenár TV spotu = široké spektrum zadaní = žiadna monotónnosť)

Požiadavky

  • akákoľvek predošlá skúsenosť z reklamnej agentúry/freelance (tešíme sa na portfólio)
  • mala by fungovať tímová chémia (zistíme na osobnom stretnutí)
  • chuť zlepšovať sa pod vedením skúseného senior copywritera
  • otvorenosť, schopnosť vyjdariť svoje myšlienky a nebojácnosť prezentovať svoj nápad
  • očkovanie
  • taká gramatika, že sa Štúr nemusí v hrobe obracať

Ponúkame

  • profesný rast v príjemnom kolektíve
  • malý tím (5 ľudí)
  • prácu pre rôzne značky; napr. Dôvera, Tuli, Ortodoncia Klostermann...
  • ak máš chuť, tak popracovné pivká, výlety
  • koncoročné odmeny na základe výsledkov
  • skvelé narodeninové prekvapenia - opýtajte sa nášho Dominika 😂
  • vianočné celoagentúrne voľno 🎄(posledné Vianoce od 22. 12. - 9. 1.)
  • možnosť pracovať na projektoch, ktoré majú ambíciu prekročiť hranice Slovenska a podieľať sa na smerovaní mladej agentúry
  • žiadne šialené načasy
  • dog-friendly office 🐶