Starmedia

Client Partner

FormaFull-time

Platod 1700 €

TypTPP / Faktúra

ÚroveňSenior ⭐️⭐️⭐️

Pridané18.08.2021

Tvoríme komunikačné koncepty založené na kreatívnom prístupe k dátam, ktoré prinášajú merateľné výsledky.
20 rokov skúseností, medzinárodné know-how a tím špecialistov na médiá, marketing a dáta.
To sme my.

Náplň práce

  • základom je proaktívny prístup ku klientom;
  • budeš sa starať o blaho svojich klientov a napĺňať ich plány, ktoré im prinesú želané obchodné výsledky;
  • budeš húževnato predávať nápady svoje, aj tvojich kolegov, ktoré sú založené na online a offline mediálnych komunikačných stratégiách;
  • aktívne sa budeš zúčasťnovať na briefingoch a prezentáciách, pretože to je presne to, čo ťa na práci front office baví najviac;
  • školenie klientov v oblasti mediálneho plánovania a trendov;
  • budeš aktívne lídovať interný proces mediálneho plánovania a manažovať výstupy pre klienta;
  • budeš priebežne optimalizovať procesy mediálneho plánovania tak, aby tvoji klienti boli ešte úspešnejší a ich kampane ešte efektívnejšie;
  • keďže timing a plánovanie je tvoje druhé „ja“, zodpovedáš za včasnosť, komplexnosť, presnosť a kvalitu výstupov pre klientov;
  • aktívne komunikuješ a spolupracuješ so všetkými oddeleniami agentúry, lebo v jednote je sila!
  • tvoja práca sa na kampaniach nekončí reportingom výsledkov a odporúčaniami pre lepšiu optimalizáciu a zvýšenie efektivity budúcich kampaní, ale opäť iba začína;
  • okrem svojich klientov nezabúdaj, že klientov nie je nikdy dosť a preto sa budeš rád snažiť aj o nových a využiješ priestor zapájať sa do new biznis aktivít, pripravovať návrhy a prezentácie pod dohľadom a vedením CPD Lídra;
  • na projektoch spolupracuješ s ostatnými partnerskými agentúrami z rôznych komunikačných oblastí a tým si rozširuješ obzory a zažívaš projekty, ktoré v "obyčajnej" mediálke nezažiješ.

Požiadavky

  • Dokážeš zabezpečiť spokojnosť klienta na komunikačnej aj obchodnej úrovni.
  • Vieš navrhovať komunikačne a strategicky inovatívne kampane na báze unikátnych dátových podkladov v spolupráci so špecialistami, ktoré sú – efektívne, atraktívne, fungujúce, technologicky a dátovo moderné, strategicky hodnotné, unikátne a presné.
  • Už aspoň 3-4 roky sa hráš na podobnom piesočku v mediálnej agentúre na pozícii Account manager a chceš sa KONEČNE posunúť!
  • Máš predchádzajúcu skúsenosť s prácou v centrálnych tímoch a na medzinárodných klientoch (a stále ťa baví).
  • Máš skvelé komunikačné zručnosti a skúsenosť s osobnou prezentáciou a argumentáciou pred klientami, žiaden “stage fright”.
  • Máš dokonalý prehľad v médiách a v digitálnych trendoch.
  • Máš chuť robiť o kus naviac, byť o krok v pred a ponúkať klientom inovatívne riešenia na problémy tejto doby.
  • Si poháňaný/á dátami a zakladáš si na logickom prístupe a stratégii.
  • Zastávaš moderný a inovatívny prístup k práci.
  • Ovládaš anglický jazyk (slovom aj písmom) na pokročilej / plynulej úrovni.
  • Si .xls a .ppt frajer a ostatní by sa mohli v tejto oblasti od teba učiť.
  • Máš dokonalý time management.

Ponúkame

  • viac ako 20 rokov skúseností na trhu, medzinárodné know-how;
  • super kolegov a tím plný špecialistov na médiá, marketing a dáta;
  • možnosť byť súčasťou rodiny Kreator group (Wiktor Leo Burnett, Socialist, Leopard Production, Data on Steroids) a všetkého, čo je s tým spojené;
  • príležitosť učiť sa nové veci a vylepšovať sa v tom, čo Ti už ide;
  • starostlivosť o zamestnancov z hľadiska ich kariérneho a osobného rozvoja;
  • legendárne agentúrne akcie.