SPP

ŠPECIALISTA PRE OBSAH

FormaFull-time

Platod 1500 €

TypTPP

Úroveň

Pridané20.02.2022

Sme najväčším dodávateľom energií na Slovensku. Od roku 2020 sme výkupcom energie vyrobenej z obnoviteľných zdrojov (OZE) a poskytujeme služby viac ako 2 000 malým slovenským výrobcom elektriny z OZE, ktorú dodávame našim odberateľom. Sme pripravení byť súčasťou nášho spoločného úsilia na dosiahnutie cieľov v oblasti klímy, ochrany životného prostredia a udržateľnosti. Pripravujeme preto projekty ďalšieho rozvoja výroby energií z OZE, vrátane výroby a využívania obnoviteľných plynov – biometánu alebo vodíka či mobility šetrnejšej k životnému prostrediu.

Súčasťou nášho zodpovedného a udržateľného podnikania je aj vzťah k ľuďom, komunitám a krajine, v ktorej pôsobíme. V oblasti spoločenskej zodpovednosti a rozvoja konceptu ESG sa zameriavame predovšetkým na ochranu kultúrneho a prírodného dedičstva Slovenska, podporu kultúry a umenia, športu a znevýhodnených skupín, a to aj prostredníctvom Nadácie SPP (zal. 2002), Galérie SPP (zal. 2000) a Ekofondu SPP.

Náplň práce

Koho hľadáme:
Je komunikácia Tvojou vášňou, rád/rada prichádzaš s novými ideami, sleduješ trendy? SPP rozširuje svoj tím korporátnej komunikácie. Ak máš záujem rozvíjať ďalej svoj talent a získať ďalšie profesionálne skúsenosti v oblasti komunikácie, využi príležitosť pracovať pre najväčšieho dodávateľa energií na Slovensku.

Aké úlohy a povinnosti Ťa čakajú:

  • navrhovať a tvoriť obsah a obsahovú stratégiu korporátnej komunikácie v oblasti spoločenskej zodpovednosti/ESG, sponzoringu, filantropie, dobrovoľníctva a aktivít neziskových organizácií spoločnosti
  • spolupracovať s ďalšími odbornými organizačnými jednotkami spoločnosti na návrhu obsahu a obsahovej stratégie komunikácie aktivít spoločnosti v oblasti jej kľúčových obchodných činností
  • tvoriť obsah komunikačných nástrojov
  • vyhľadávať a identifikovať nové formy komunikácie a navrhovať ich implementáciu
  • plánovať, tvoriť a implementovať témy a obsah korporátnej komunikácie

Požiadavky

Vyžadované vzdelanie a prax:

  • vysokoškolské II. stupňa / prax 3 roky
    Zameranie štúdia:
  • ekonomické vedy,
  • manažment,
  • marketing / public relations / reklama/ žurnalistika / komunikácia
    Jazykové znalosti:
  • anglický jazyk - aktívne, slovom a písmom
    Počítačové znalosti:
  • MS Windows - skúsený užívateľ
  • MS Office - skúsený užívateľ
  • skúsenosti s programami na tvorbu obsahu, grafiky a pod. výhodou
    Odborné predpoklady a zručnosti:
  • minimálne 3 roky skúseností v oblasti komunikácie, žurnalistiky, reklamy, PR, CSR/ESG alebo marketingu
  • skúsenosti s tvorbou obsahu komunikácie, vrátane nových médií a sociálnych sietí
    Osobnostné predpoklady a zručnosti:
  • kreatívne myslenie
  • silné komunikačné schopnosti a tímový duch
  • iniciatíva a samostatnosť
  • zmysel pre detail
  • spoľahlivosť a zodpovednosť

Ponúkame

  • priestor na osobnostný a odborný rast (projekty, workshopy, kurzy) v jednej z najväčších energetických spoločností na Slovensku
  • flexibilný pracovný čas a 48 dní na prácu z domu ročne
  • motivačný hodnotiaci systém
  • 3 dni dovolenky navyše
  • príspevok na DDS, vlastná kantína a ďalšie benefity