SOCIALISTS

Grafik

FormaFull-time

Platod 1300 €

TypFaktúra

Úroveň

Pridané18.02.2022

Sme Socialists, kreatívna reklamná agentúra s digitálnym backgroundom a full-scope skúsenosťami. Vieme budovať značky, tvoriť výrazné kampane a rozumieme aj mediálnemu nasadeniu, ktoré plní ciele.

Náplň práce

Hlavne vymýšľanie kľúčových vizuálov pre kampane, ale aj dlhodobé koncepty,
príprava vizuálov do prezentácií, sem-tam príprava príspevkov na sociálne siete,
a samozrejme interná grafika, kde sa môžeš odviazať.

Nebudeš len za počítačom, veľa budeš aj brainstormovať. Zaujímajú nás tvoje nápady, myšlienky, názory a skúsenosti. Budeme radi, ak máš názor na veci a nebojíš sa ho povedať, ak si vieš obhájiť svoje návrhy a radšej nás presvedčíš o svojom pohľade.
Ak vo vizuáloch hľadáš aj nápad, ideu, koncept, chceme ťa 😉

Požiadavky

  • Vizuálne cítenie
  • Základy animácie
  • Ambícia uspieť v kreatívnych súťažiach
  • Samostatnosť, zodpovednosť, profesionalita
  • Nadšenie pre získavanie nových zručností
  • Myslieť v širšom kontexte
  • Výhodou je ak ťa baví aj fotka či video
  • Ovládanie Photoshopu, InDesignu a Illustrátoru

Ponúkame

  • Prácu na komunikácií pre zaujímavých klientov
  • Office v centre mesta
  • Na mieru šité personalizované benefity & klientské benefity
  • Super vyladený tím kolegov
  • Vlastné interné konferencie so zaujímavými speakrami
  • Vzdelávanie interné a externé
  • Práca so skúsenými odborníkmi, od ktorých sa môžeš neustále učiť
  • Teambuildingy a spoločné mimoagentúrne stretnutia "na pive"