Slovenská záručná a rozvojová banka

Projektový špecialista

FormaFull-time

Platod 1300 €

TypTPP

ÚroveňMid ⭐️⭐️

Pridané27.01.2022

Slovenská záručná a rozvojová banka podporuje podnikanie na Slovensku v súlade s hospodárskou politikou štátu. Zameriava sa predovšetkým na rozvoj malého a stredného podnikania, poľnohospodárskych subjektov, ale aj na financovanie miest a obcí a obnovu bytových domov. Vo svojej strednodobej vízii chce banka neustále pomáhať pri rozvoji malého a stredného podnikania formou úverov šitých na mieru.

Náplň práce

Hľadáme šikovného projektovo zmýšľajúceho špecialistu, ktorý bude nápomocný pri neustále vznikajúcich nových projektoch v banke. Ak máš rád rôznorodosť, výzvy, hľadáš zaujímavú prácu, ktorá ťa bude napĺňať a máš rád organizovaný chaos, ponúkame ti možnosť sebarealizácie v našej banke.
V čom sa budeš môcť realizovať na dennodennej báze:
• Participácia na príprave, pláne, riadení a uzatváraní významných projektov banky, vrátane riadenia prevádzkových a implementačných aktivít v rámci riadených projektov,
• koordinácia projektových úloh, míľniky a plnenie požiadaviek v zmysle implementačného plánu v požadovanej kvalite a v rámci dohodnutého rozpočtu,
• príprava projektovej dokumentácie a realizácia procesov súvisiacich
s riadením projektu,
• zodpovednosť za riadenie a priebeh pridelených projektov od ich začiatku až po ich ukončenie,
• organizačná a dokumentačná podpora projektov.

Požiadavky

Ak spĺňaš nižšie uvedené predpoklady, tak neváhaj a ozvi sa nám!
Odborné schopnosti:
• minimálne 2 roky praxe na pozícii projektového/zmenového špecialistu,
• orientácia v oblasti agilného procesného riadenia sú veľkou výhodou,
• certifikát alebo hlbšia znalosť niektorých metodických štandardov projektového riadenia výhodou,

Osobnostné predpoklady:
• časová flexibilita,
• veľmi dobré organizačné a komunikačné schopnosti,
• dochvíľnosť, kreativita, iniciatíva, nekonvenčné rozmýšľanie.

Ponúkame

A čo ponúkame my:
• možnosť stáť pri tvorbe nových procesov,
• atraktívne kariérne príležitosti,
• kvalitný odborný a osobnostný rozvoj,
• práca so skúsenými lídrami,
• motivujúci bonusový systém (upresnený na osobnom stretnutí),
• príspevok na DDS,
• pružný pracovný čas a možnosť home office,
• týždeň dovolenky na zotavenie naviac,
• príspevok na jazykové vzdelávanie,
• stravné plne hradené zamestnávateľom a ďalšie
• kolegov, ktorí ti radi pomôžu a poradia, ak to budeš potrebovať