Slovenská záručná a rozvojová banka

Marketingový špecialista

FormaFull-time

Platod 1400 €

TypTPP

ÚroveňMid ⭐️⭐️

Pridané15.12.2021

Slovenská záručná a rozvojová banka podporuje podnikanie na Slovensku v súlade s hospodárskou politikou štátu. Zameriava sa predovšetkým na rozvoj malého a stredného podnikania, poľnohospodárskych subjektov, ale aj na financovanie miest a obcí a obnovu bytových domov. Vo svojej strednodobej vízii chce banka neustále pomáhať pri rozvoji malého a stredného podnikania formou úverov šitých na mieru.

Náplň práce

Aké zodpovednosti a úlohy vás čakajú na danej pozícii?

  • komplexná zodpovednosť za nastavenie marketingovej a kampaňovej stratégie v B2B v záujme zvýšenia rozpoznateľnosti značky a podpory obchodných aktivít banky,
  • zostavovanie, optimalizácoia a vyhodnocovanie marketingového plánu a jednotlivých marketingových kampaní,
  • správa sociálnych sietí (LinkedIn, Facebook, Instagram),
  • návrh, príprava a koordinácia výroby propagačných materiálov (brožúry, predajné letáky), koordinácia tlače,
  • zodpovednosť za obsahovú stránku webu spoločnosti, ako predajného kanálu,
  • navrhovanie a realizácia prieskumu trhu, zisťovanie dopytu, povedomia, znalosť značky,
  • manažovanie projektov (kampane, weby, sociálne siete, PPC a pod.),
  • tvorba marketingových rozpočtov, ich sledovanie, dodržiavanie a aktualizácia,
  • tvorba reportov pre manažment spoločnosti.

Požiadavky

Odborné schopnosti:
Minimálne 2 roky praxe na pozícii marketingového špecialistu,
skúsenosti s prácou v oblasti online a offline marketingu, marketingových stratégií,
znalosť Google Ads and Facebook Manager, SEO, SEM,
Osobnostné predpoklady:
výborný "time manažment",
veľmi dobré organizačné a komunikačné zručnosti,
zodpovednosť, precíznosť, pozitívny prístup,
dokážeš obhajovať svoje názory, ale zároveň pripúšťaš tímovú diskusiu.

Ponúkame

Čo vám ponúkame my?

  • možnosť stáť pri zrode nového smerovania banky,
  • atraktívne kariérne príležitosti,
  • kvalitný odborný a osobnostný rozvoj,
  • práca so skúsenými lídrami,
  • motivujúci bonusový systém (upresnený na osobnom stretnutí),
  • príspevok na DDS,
  • pružný pracovný čas,
  • týždeň dovolenky naviac,
  • príspevok na jazykové vzdelávanie,
  • stravné plne hradené zamestnávateľom a ďalšie.