Slovak Telekom

Online Marketing Specialist

FormaFull-time

Platod 1200 €

ÚroveňJunior ⭐️

Pridané29.04.2021

Sme najväčší slovenský multimediálny operátor, ktorý na telekomunikačný trh prináša inovatívne riešenia, najnovšie technologické trendy a medzinárodné poznatky, aby sme uspokojili aj toho najnáročnejšieho zákazníka.

Náplň práce

  • Budete sa podieľať na tvorbe nášho webu, zvyšovaní konverzie a zlepšovaní customer experience zohľadňujúc UX a design orientovaný na zákazníka v inšpiratívnom tíme;
  • Budete mať pod palcom časť nášho webu;
  • Budete spolupracovať pri zadaniach s naším interným UX tímom, web designérom, developermi, produktovým oddelením, ďalšími tímami vo firme a s externými agentúrami;
  • Budete sa venovať reportingu a analýze výsledkov (Google Analytics, HotJar a ďalšie) a následnému vylepšovaniu na základe zistení.

Požiadavky

  • Min. 1 rok v online marketingu
  • Marketingové vzdelanie výhodou
  • Angličtina na komunikatívnej úrovni
  • Znalosť digitálneho prostredia
  • Skúsenosť s vedením projektu
  • Skúsenosť s web analytickými nástrojmi
  • Skúsenosť s ecommerce, prípadne produktovým manažmentom výhodou
  • Samostatnosť a proaktivita
  • Zodpovednosť a doťahovanie projektov a úloh do konca
  • "Out of the box" myslenie
  • Komunikačné a analytické zručnosti

Ponúkame

  • Mobil podľa vášho výberu
  • Neobmedzený paušál na pracovné účely
  • Ročnú odmenu do výšky 15% v závislosti od plnenia cieľov
  • Telekom produkty za zvýhodnené ceny (Magio TV, mobilný internet,...)
  • Flexibilnú pracovnú dobu a možnosť práce z domu
  • 4 dni voľna navyše (sick day)
  • Stravné v hodnote 4,50 €/deň bez doplatku zamestnanca aj počas dovolenky a PN
  • Zamestnanecké súťaže o rôzne ceny, napr. o zaujímavé dovolenky
  • Možnosť osobného a kariérneho rozvoja. Prepracovaný systém adaptácie, školení a vzdelávania, vlastné vzdelávacie centrum
  • Pravidelné firemné podujatia (teambuildingy, Dni zdravia, Deň detí, Vianočná párty)
  • Širokú ponuku benefitov v oblasti zdravotnej starostlivosti (ProCare), športu (MultiSport) a kultúry
  • Zľavy na produkty a služby našich partnerov
  • Príspevok na doplnkové dôchodkové poistenie
  • Kompenzácia pri práceneschopnosti