SENTIA s.r.o.

Web developer (PHP)

MestoKošice

FormaFull-time

Plat1200 — 1500 €

ÚroveňJunior ⭐️

Pridané18.12.2019

Sentia je lídrom na trhu online predaja poistných produktov motorových vozidiel prostredníctvom autopredajcov rôznych značiek, v tomto segmente je TOP partnerom prvej päťky poisťovní slovenského poistného trhu, je priekopníkom a inovátorom online predaja poistných produktov, pričom k svojej činnosti využíva najnovšie technológie. Keďže svoj technologický náskok pred konkurenciou chce ešte zvýšiť, tak do svojho developerského tímu v Košiciach hľadá možno práve teba.

Náplň práce

Nie sme IT firma ani korporát, nemáme standupy ani šprinty, pracujeme však systematicky a efektívne. Nemávame deadlajny, pracujeme v pokojnom prostredí, ale keď treba niečo dokončiť, tak na tom makáme.
Vyvíjame webaplikácie v oblasti poisťovníctva.
Budeš súčasťou malého tímu, ktorý vytvára jednu-dve web aplikácie, s ktorým budeš ďalej vyvíjať backend, ale aj frontend.
Hľadáme kolegu, ktorý nám pomôže posúvať naše aplikácie na vyššiu úroveň, ktorého vývoj web aplikácií baví a chce sa venovať dlhodobým projektom.

S čím sa stretneš:

  • PHP, Symfony, Doctrine
  • MySQL
  • HTML, CSS (SCSS)
  • Javascript (jQuery)
  • GIT
  • webservisy REST, SOAP

Do budúcna plánujeme nasadiť ďalšie technológie a budeme radi ak nám s nimi pomôžeš.

Požiadavky

  • logické myslenie
  • aspoň základná znalosť objektového programovania v PHP
  • aspoň základná znalosť SQL
  • záujem na sebe pracovať a učiť sa nové veci a technológie
  • schopnosť samostatne a iniciatívne riešiť programátorské problémy a výzvy
  • všeobecný prehľad vo web technológiách

Ponúkame

• pracujeme v príjemnom prostredí office budovy v Košiciach na Dunajskej, pri ktorej môžeš využiť aj bezplatné vyhradené parkovanie

• budeš súčasťou mladého a dynamického tímu

• máš možnosť s nami rásť – nebojíme sa nových technológií, vzdelávame sa priebežne

• môžeš si vybrať na akom HW budeš pracovať

• môžeš využívať výhody flexibilného pracovného času / po dohode aj homeoffice

• tímového hráča podporíme aj teambuildingami a motivačkami

• v prípade potreby ti ponúkame Sick Days