SCR Interactive

Account Manager

FormaFull-time

Platod 1400 €

ÚroveňSenior ⭐️⭐️⭐️

Pridané06.05.2020

SCR interactive je fullservisová reklamná agentúra poskytujúca komplexné služby v oblasti marketingovej komunikácie (stratégia&kreatíva&technológia). Prepájame digitál a offline, sme nadšenci noviniek a inovatívnych riešení. Sme súčasťou stabilnej skupiny firiem brandu SCR®.

Náplň práce

  • príprava ponúk, prezentácií a stratégie pre klientov,
  • riadenie svojho tímu,
  • tvorba obsahu pre klientov,
  • dohľad nad zapracovaním všetkých pripomienok klientov podľa požiadaviek a v potrebnom termíne
  • vyhodnocovanie úspešnosti ukončených projektov
  • sledovanie trendov v oblasti reklamy, marketingu, online marketingu a neustále vzdelávanie sa v tejto oblasti, prispievanie k rozvoju agentúry

Požiadavky

• Výborné komunikačné schopnosti a proklientský prístup
• "Vieš" to s ľuďmi
• Focus a skúsenosť predovšetkým s online marketingom a reklamou ako takou
• Schopnosť práce pod tlakom, dobrý time management
• Asertivita, vedieť vyjednávať a povedať "nie" s návrhom lepšieho riešenia
• Bezchybná gramatika a prezentačné zručnosti
• Rýchle učenie sa nových vecí
• Samostatnosť a schopnosť prevziať zodpovednosť za zverené projekty
• Nutnosť doťahovať veci do konca
• Byť tímovým hráčom

Ponúkame

  • dovolenka nad rámec bežného počtu dní
  • dizajnový office, občerstvenie na pracovisku
  • jedinečná možnosť kariérneho rastu
  • spolupráca so šikovnými kolegami na zaujímavých kampaniach
  • samozrejmosťou je umožňovanie vzdelávania sa v odbore
  • možnosť brávať so sebou do práce psíka