ŠAFY production SK

Account manager/produkčný

MestoNitra

FormaFull-time

Platod 1200 €

TypFaktúra

ÚroveňJunior ⭐️

Pridané13.02.2024

Sme medzinárodná eventová agentúra, ktorá zaisťuje služby v oblasti produkcie a marketingu na Slovensku a v Českej republike od roku 2010.

Za túto dobu sme si stihli vybudovať pevné vzťahy s našimi klientmi, pre ktorých zaisťujeme akcie najrôznejšieho charakteru a veľkosti. Zabezpečenie profesionálneho personálu, logistiky, skladov i kvalitných foto, video a grafických služieb sú pre nás samozrejmosťou.

Náš tím je mladý, kreatívny, proaktívny a hlavne flexibilný. Ku každému klientovi pristupujeme individuálne a seriózne.

Nebojíme sa výziev a pre každú aktivitu, ktorú realizujeme, hľadáme to najvhodnejšie, najefektívnejšie a zároveň najatraktívnejšie riešenie.

Chceme prekvapovať. A svojimi schopnosťami chceme prekvapiť aj Vás

Náplň práce

Do kancelárie v Nitre a celého slovenského eventového priestoru hľadáme človeka, ktorý bude mať
pod palcom jednotlivé eventy a projekty od A po Z.

Požiadavky

Hľadáme človeka, ktorý vie viesť, tvoriť a pracovať v kolektíve, ale vie si poradiť hlavne aj sám.

  • Je lídrom a nebojí sa práce pod tlakom a riešenia situácii s chladnou hlavou.
  • Je zodpovedný, komunikatívny, samostatný a najmä dôsledný!

Samozrejme ťa v tom zo začiatku nenecháme samého a pomôžeme ti!

Viesť ťa bude senior account,ktorý bude tvojim mentorom.

  • Mal by si byť z Nitry alebo okolia (nie je podmienka ale kancelária je tu)
  • Vedieť čo je excel/powerpoint, ako pracovať s počítačom, ale aj čo je gafa a sťahovacie pásky na evente.

Ak vieš o čom hovoríme, máš nejaké skúsenosti (aspoň 1rok) z marketingovej alebo eventovej agentúry a si event positive máš body do plus.

Ponúkame

  • Fixná zložka : 1 200 € (ideálna je živnosť )
  • Variabilná zložka k fixu ( záleží na tebe a tvojej chuti makať cez víkendy ): 100 € – 1 500 € – extra ohodnotenie za prítomnosť na realizovaných eventoch pod tvojou taktovkou
  • Množstvo priestoru pre sebarealizáciu
  • Vstupenky na rôzne podujatia, na ktorých sme účastní pre teba a kamošov
  • Know – how a možnosť učiť sa od jednej z najlepších agentúr v segmente
  • Možnosť vidieť event z miest, kam sa bežný človek nedostane