Ringier Axel Springer

Produktový manažér pre Aktuality.sk

MestoRemote

FormaFull-time

Platod 1500 €

TypTPP / Faktúra

ÚroveňMid ⭐️⭐️

Pridané17.01.2022

RINGIER SLOVAKIA MEDIA, s. r. o, je multimediálny vydavateľský dom, ktorý je jednotkou slovenského internetu.

Drvivá väčšina jeho online portfólia si dlhodobo udržuje pozíciu najnavštevovanejších slovenských internetových portálov, ktoré sú jednotkami vo svojich segmentoch. Do portfólia patrí spravodajsko – investigatívny portál Aktuality.sk, ženský magazín Diva.sk, mamičkovský portál Najmama.sk, technologický magazín Živé.sk, športový portál Šport.sk a európsky urban hub Noizz.sk. Súčasťou vydavateľstva sú aj ďalšie významné produkty ako Azet.sk či komunitný portál Pokec.

Prostredníctvom svojej dcérskej spoločnosti United Classifieds, ktorá združuje portály ako Autobazar.eu, Autobazár.sk, Nehnuteľnosti.sk či TopReality.sk, je tiež najväčším prevádzkovateľom online inzertných portálov na Slovensku.

Náplň práce

Máme pripravenú pozíciu pre produktovo zmýšľajúceho šikovného manažéra, ktorý sa o bude starať o neustály produktový rozvoj Aktuality.sk. Ak ti nechýbajú kreatívne nápady, výdrž dotiahnuť veci do konca a ani chuť navrhovať nové riešenia, ponúkame ti možnosť robiť to, čo bude vidieť a využívať množstvo našich userov.

Čo bude tvojím dennodenným chlebíčkom?

• zveríme ti do rúk produkt Aktuality.sk,
• návrh nových funkčností, kreatívna tvorba produktových zadaní (wireframy/mockupy, UML diagramy, príprava databáz, produktové špecifikácie),
• rozvoj a zvyšovanie návštevnosti pridelených obsahových webov ,
• manažment spolupráce medzi oddeleniami – dizajn, development, redakcia, obchodné oddelenie, marketing, performance marketing,
• koordinácia veľkých eventov , napr. komunálne voľby, ...,
• príprava analýz návštevnosti, obsahu, analýz trhu, vyhodnocovanie efektivity webovej aplikácie,
• štatistiky, reporting,
• a v neposlednom rade je to o práci so skvelým tímom, ktorý ti dá priestor uskutočniť tvoje nápady.

Na vývoj sa nám osvedčila metodológia Scrum, výhodou pre teba je znalosť tohto systému.

Aby si toto všetko zvládol/la je potrebné mať technologický background v oblasti vývoja online produktov, skúsenosti s vývojom webových stránok (HTML, CSS - základy), analytické a technické myslenie, kreativitu, tímového ducha a rešpekt pre deadlinami :).

Pracujeme z domu, no osobná interakcia je taktiež pre nás dôležitá, preto ťa dvakrát týždenne radi privítame v našom inšpiratívnom office v Žiline.

Požiadavky

Ak spĺňaš nižšie uvedené predpoklady, tak neváhaj a ozvi sa nám!

• skúsenosti so Scrumom, Jira,
• výhodou je znalosť tvorby diagramov (vývojové, UML etc.) a wireframov ,
• oceníme znalosť Google Analytics a UX skúsenosti,
• analytické a technické myslenie,
• kreativita,
• priama komunikácia.

Ponúkame

• top kolektív. Áno, samochvála smrdí, ale ľudia u nás sú nielen kolegovia, ale aj kamoši a vzťahoch nám naozaj záleží :),
• zdravie kolegov je pre nás dôležité - vitamínový balíček je samozrejmosťou a k dispozícií máme aj pár sick days,
• výučba anglického jazyka a UDEMY kurzy dostupné pre všetkých,
• podporujeme športové aktivity rôzneho druhu, napr. vzájomne sa hecujeme vo firemnom bežeckom klube,
• keď pominie čas "koronový" určite bude kopec nezabudnuteľných teambuildingov (splavy, lyžovačky, adrenalínové kolobežky, futbal, volejbal, …),
• organizujeme aj počas HO rôzne vzdelávacie aktivity, či už v oblasti hard skills alebo soft skills, prípadne sa snažíme rôznymi drobnými aktivitami kolegom spríjemniť prácu z domu (napr. workshop – Ako sa presadiť a neuraziť, prednáška - Ako sa stravovať počas HO a nepribrať, kurzy varenia, kurz miešania letných drinkov, kurz bežeckého lyžovania a kopec ďalších).