Kontakt

Right & Stuff

Back Office Asistent*ka

MestoBratislava

FormaPart-time

Platod 700 €

TypFaktúra

ÚroveňMid ⭐️⭐️

Aktualizované16.05.2024

Right & Stuff je mladá produkčná spoločnosť, ktorá poskytuje produkčné služby pre reklamné agentúry a ďalších koncových klientov. Stavia na dlhoročných skúsenostiach z predchádzajúcej produkčnej spoločnosti zakladateľa. Hlavnou ideou spoločnosti je meniť sny na príbehy. Byť odvážni, inovatívni a zapamätateľní.

Náplň práce

  • vedenie evidencie nákladov projektov
  • vystavovanie faktúr a evidencia došlých faktúr
  • evidencia a príprava podkladov pre účtovníkov na spracovanie daňových priznaní
  • zmluvná evidencia spoluprác
  • administratívna podpora pre account a produkčných managerov
  • administratívne spracovanie recruitingovej agendy vrátane nástupu, výstupu a mzdových podkladov zamestnancov
  • starostlivosť o R&S office (zásoby, pošta, údržba, teambuildingy)

Požiadavky

Hľadáme mid level človeka, ktorý miluje poriadok a systém. Je rád nápomocný, samostatný, ale nebojí sa pýtať. Miluje tabuľky, čísla a celý balík Office 365 :), s ktorým vie divy. Je veľmi pozorný, priateľský, zodpovedný a dá sa na neho spoľahnúť. Pozícia je vhodná pre všetkých, ktorí by chceli byť súčasťou kreatívneho a dynamického prostredia, zaujíma ich zákulisie reklamy a produkčná práca, ale do tohto prostredia by chceli prispieť svojimi organizačnými, multitaskingovými schopnosťami a láskou pre detail. Ekonomické vzdelanie a znalosť anglického jazyka (B1) výhodou.

Ponúkame

Do Right&Stuff hľadáme ľudí, ktorí radi hľadajú riešenia, chcú byť šikovnými parťákmi a dobrými kolegami.

  • Ponúkame ti možnosť naučiť sa viac o zákulisí produkcie reklám a prehĺbiť svoje ekonomické znalosti.
  • Ponúkame PARTTIME job s firemným telefónom a počítačom, aj na súkromné účely.
  • Ponúkame plat od 700 eur (záleží na tvojich skúsenostiach).