Respect APP

Art Director

FormaFull-time

Platod 1800 €

TypTPP / Faktúra

Úroveň

Pridané22.09.2021

Sme fullservisová reklamná agentúra, ktorá vznikla v roku 2004. Medzi našich najvýznamnejších klientov patria spoločnosti Hyundai, Kaufland, SME, Tento, Profesia Days, DHL, GfK, Victory Travel a ďalšie. Zastrešujeme aj komunikáciu neziskových organizácií Úsmev ako dar a Divé Maky.

Náplň práce

Hľadáme kvalitného Art Directora, ktorý dokáže:

  • Navrhnúť logo, priniesť originálnu a modernú vizuálnu identitu, vyleštiť kľúčový vizuál, ale keď bude treba aj zalomiť príspevok na sociálne siete či GDN-ko
  • Aktívne participovať na brainstormingoch a priniesť do kreatívneho procesu „arťácky“ pohľad
  • Efektívne spolupracovať s ostatnými arťákmi

Požiadavky

  • Priali by sme si, aby si bol „reklamný človek“ so zápalom pre svoju prácu. S tým súvisí aj nejaká tá prax v agentúrach a práce, ktorými sa môžeš pochváliť
  • Samozrejmosťou je skill v rámci Adobe balíka
  • Estetické cítenie a vnímanie nových trendov

Ponúkame

  • Nový kávovar, krásnu pavlač a office v historickom centre Bratislavy
  • Radi sa vidíme na Kapucínskej, ale keď sa dohodneme vopred, homeoffice nie je problém
  • Plat od 1800 eur na full time. Podľa skúseností.