Resco

UX Specialist

FormaFull-time

Platod 1700 €

Úroveň

Pridané15.03.2020

Spoločnosť Resco pôsobí na trhu už 20 rokov, je jedným z globálnych lídrov vo vývoji multiplatformových mobilných softvérových riešení. Resco Mobile CRM v súčasnosti používa viac ako 2000 firemných zákazníkov a ich počet každoročne narastá. Naše mobilné riešenia sú plne prispôsobiteľné a môžu byť implementovateľné s Microsoft Dynamics 365 a Salesforce alebo používané ako súčasť samostatnej platformy Resco Cloud.

Náplň práce

Staň sa User Experience špecialistom v dizajn tíme digitálnych nadšencov.

Ak ti cudzie frázy ako research, competetive analysis, client journey, wireframe, prototype, testing nie sú vôbec cudzie a dokážeš skĺbiť to, čo ti hovoria zadávatelia, klienti a dáta, môžeš byť ten pravý, koho hľadáme. Nebojíš sa ani užšej spolupráce s tímami dizajnérov, produkťákov, salesu a dokážeš aspoň trochu rozumieť developerom, staň sa špecialistom Digital User Experience našich webových a mobilných aplikácií. Všimni si, že nehľadáme UI/UX dizajnéra, ale UX špecialistu, ktorý by svojimi schopnosťami dokázal hodnotne doplniť už existujúci tím dizajnérov. Nebál by sa použiť fixku a papier na rozkreslenie svojich myšlienok, lepiť stickery do logických skupín, vybrať work process pre dosiahnutie čo najlepšieho výsledku a nevzdával by nič ani po 35. iterácii.

Čo by sme od teba očakávali:

• Podieľanie sa na tvorbe nových a na vylepšovaní našich súčasných digitálnych produktov a služieb spolu s rôznymi špecialistami z našej firmy
• Viesť kvalitatívny a kvantitatívny UX research
• Porovnávať naše riešenia s riešeniami konkurencie
• Vizualizovať svoje myšlienky, postrehy, nápady pomocou wireframeov a prototypov
• Pracovať s UX nástrojmi a metódami pred, počas a po implementácii tvojich vylepšení
• Vyhodnocovať dáta (či už z testingu alebo z našich trackovaných služieb)
• Vytvoriť UX stratégiu a viesť jej exekutívu

Požiadavky

• Aspoň 1 rok skúseností s UX princípmi a metódami alebo ako produktový manažér (alebo podobné)
• Skúsenosť s UX design, UX research, web/mobile app prototyping, testing, data-driven environment
• Schopnosť používať prototypovacie nástroje ako napr. Adobe XD alebo UXpin, Axure
• Schopnosť rozumieť UX research nástrojom a ich dátam ako Hotjar, Google Analytics a iné
• Angličtina (aspoň B2)

Radi by sme ťa poprosili, aby si okrem životopisu poslal aj motivačný list, kde by si nám pár vetami (veľmi stručne) napísal, kedy si sa s UX stretol prvýkrát a kto je podľa teba benchmark v UX. Pozícia je vhodná aj pre absolventa.

Ponúkame

  • Pracuj pre firmu, ktorej mobilné riešenia využívajú zákazníci ako Bridgestone, Danone, AutoZone, Bayer CropScience a 2500 a ďalších
  • Vyskúšaj si najnovšie technológie a zariadenia ešte predtým, ako sú dostupné širokej verejnosti
  • Flexibilná pracovná doba
  • Školenia a jazykové kurzy
  • Príjemné rodinné pracovné prostredie - to nie je fráza, skutočne sme ako rodina a naša nová kancelária nie je obyčajný open space
  • Firemné akcie a teambuildingy, na ktoré sa nezabúda
  • Atraktívny bonusový systém
  • Karta MultiSport - squash, tenis, bedminton, telocvičňa, kúpele a nespočetné množstvo ďalších športov a aktivít