REINS INVEST

Brand Manager

MestoPraha

FormaFull-time

Platod 2000 €

ÚroveňSenior ⭐️⭐️⭐️

Pridané23.03.2021

Náplň práce

REINS je lídrom v investovaní do nehnuteľností na sekundárnom trhu. Ako prvý “iBuyer” na Slovensku a už aj v Česku sme vytvorili revolučný spôsob, vďaka ktorému majitelia nehnuteľností predávajú byty alebo domy rýchlo, pohodlne a najmä s dôverou.

Máme presne nastavený obchodný tím a silné stavebné oddelenie. Dokážeme naraz kúpiť a rekonštruovať desiatky bytov. Tento proces nám funguje ako švajčiarske hodinky.

Vďaka technológií, ktorú sme interne vyvinuli máme prehľad o každom predaji na trhoch, kde pôsobíme. Vieme ktoré byty sa ako dlho predávajú, ktoré lokality sú vyhľadávané, za koľko predal sused byt a mnoho ďalšieho. Robíme štatistický informované rozhodnutia a to nás robí silným hráčom na trhu.

A teraz hľadáme marketéra, ktorý nebudeme si klamať, má challenge pred sebou. Očakávame, že donesieš skúsenosti do tímu a hlavne posunieš REINS brand na ďalší level. Nenecháme ťa v tom samého / samú, CEO a CTO sa už tešia na spoločné brainstormingy.

Vieš ako spraviť z REINS, love brand? Ozvi sa nám. Vyvážime ťa zlatom.

Budeš mať zodpovednosť za:

  • Návrh a exekúcia dlhodobej marketingovej stratégie REINS na Slovensku a v Českej republike.
  • Pozicioning brandu na trhu a zadefinovanie našej ponuky, výhod a odlišností od konkurencie.
  • Zvyšovanie hodnoty značky na trhu, ich atribútov a pravidelné vyhodnocovanie brand funnelu.
  • Plánovanie a realizácia reklamných, PR aktivít a kampaní, na vhodné cieľové skupiny.
  • V spolupráci s obchodným oddelením vyhodnocovať kvalitu generovaných leadov.
  • Dohľad nad realizáciou offline marketingových aktivít.
  • Koordinácia externých kontraktorov a dodávateľov - PPC špecialisti, grafik, tvorba reklamných videií, ...
  • Efektívne manažovanie a koordinovanie marketingového rozpočtu a maximalizácia ROI u kampaní.
  • Nastavenie štandardu na reporting, meranie a vyhodnotenie marketingových kampaní.

Požiadavky

  • Skúsenosti s uvedením a etablovaním značky na trhu
  • Chápanie slovenského a českého realitného trhu
  • Strategické a analytické myslenie
  • Chápanie rôznych marketingových kanálov, cez performance až po kontent
  • Skusenosti s generovaním kvalifikovaných leadov výhodou

Ponúkame

  • Flexibilná pracovná doba, možnosť home officu.
  • Kancelárie v modernom co-workingu HubHub v Prahe.
  • Podporujeme seba vzdelávanie a mentoring.
  • Sme profíci v nehnuteľnostiach, naučíme ťa všetko čo vieme. Budeš si chcieť kupovať byt? Predsa najlepšie dokážu poradiť kolegovia, odborníci :)