RecruLab

Web Shop Admin

MestoSenec

FormaFull-time

Plat1500 — 2000 €

TypTPP

ÚroveňMid ⭐️⭐️

Pridané28.10.2021

Personálna agentúra zaoberajúca sa poradenstvom a vyhľadávaním ľudí v oblasti špecializovaných pozícií a manažmentu.

Náplň práce

Pre nášho klienta, internetový obchod s manipulačnou technikou, hľadáme kandidátov na pozíciu Administrátora.

Pracovná náplň:

• Poskytovať odborné telefonické poradenstvo k ponúkaným produktom.
• Riadiť skladové zásoby.
• Zabezpečovať spokojnosť zákazníkov, riešiť reklamácie súvisiace s e-shopom,
• Vytvárať cenové ponuky.
• Organizovať a koordinovať projekty internej a externej marketingovej komunikácie, koordinovať zákaznícke akcie.
• Spolupracovať s externými marketingovými agentúrami a centrálou E-shopu v marketingových aktivitách.
• Budete zodpovedný za produktový manažment vybraných produktových skupín.

Požiadavky

  • Skúsenosti so správou internetového obchodu
  • Technické zmýšľanie
  • Základy Google Analytics

Ponúkame

Odborné vzdelávanie
Home office až do výšky 40% z fondu pracovného času
Príspevok na šport
4 dni voľna navyše (po odpracovaní 1 roka)
Firemné stretnutia
Pitný režim hradený zamestnávateľom