RAMZED

Marketing & Brand manager

FormaFull-time

Plat2000 — 3500 €

TypTPP / Faktúra

ÚroveňSenior ⭐️⭐️⭐️

Pridané29.11.2021

VIRTOOAL je jedným zo svetových lídrov technológie AR so zameraním na e-commerce. Jeho klientmi sú tisíce eshopov z celého sveta, ktoré potrebujú rýchlo, cenovo výhodne a jednoducho využívať donedávna poslednú výhodu kamenných predajní: najprv skús, potom kúp. Rozšírenú realitu pre okuliare, dekoratívnu kozmetiku, bižutériu, módny tovar (ale aj rúška, crazy šošovky apod.) od Virtooal používa napr. Chanel, L'Oreal, Yves Saint Laurent, Avon, Dermacol, Essilor, ale aj tie najmenšie začínajúce firmičky z každého svetadiela.
Práca vo Virtooal je zábavná, tvorivá a extrémne efektívna: maličký slovenský team s českým investorom dokazuje veľké veci.

Kde nás nájdeš? V Bratislave máme office v Campus City na Staromestskej 3.

Náplň práce

  • marketing management - tvojou úlohou bude riadiť všetky procesy, ktoré u nás súvisia so šírením značky a služby. Budeš koordinovať CPC špecialistu, Social Media špecialistu, redaktorku blogu a vlogu, ako aj koordinovať spolupráce s programátorským teamom a grafikmi.
  • brand management - prevezmeš pod seba celú brandovú stratégiu našej značky. Pomôžeš nám vydeliť sa od konkurencie, zvýrazniť naše silné stránky a šíriť našu myšlienku dostupnosti rozšírenej reality pre celý svetový fashion a beauty e-commerce.
  • komunikácia s médiami a podporovateľmi
  • práca na prípadových štúdiách
  • spravovanie marketingového rozpočtu a hľadanie nových ciest
  • brainstorming s ostatnými členmi teamu - najdôležitejšia zložka práce každého z nás. Neustále sa spoločne zlepšujeme a pracujeme na tom, aby sme stíhali viac, za menej námahy
  • B2B marketing a kreatívny networking - budeme radi, ak budeš mať veľa kontaktov, ktoré nám pomôžu spoločne rásť

Požiadavky

Keďže sme aktívni medzinárodne, nutná je plynulá znalosť angličtiny. Tiež by sme boli radi, ak máš skúsenosti s marketingom na riadiacej pozícii, ideálne v technologickom SAAS projekte s globálnym dosahom.

Na konečný úspech ti však stačí jediné: NIKDY nepremýšľať ako sa niečo nedá urobiť, ale ako by to šlo a veriť si, že to dokážeš. Ostatné je iba omáčka a ak budeme vidieť tvoju snahu a že máš náš projekt úprimne rada/rád, máme všetci vyhraté. Pretože nikto vo Virtooal nemá presne vymedzené kompetencie. Naše práce sa prelínajú, navzájom si pomáhame a radíme.

Ponúkame

Zabudni na škrobenosť a pózerstvo! U nás máme veľkú voľnosť, nápady a rýpanie do vecí sa cení, zlepšováky zlatom vyvažujú a najradšej sme, ak je náš office v Campuse najhlučnejší.

K tomu od nás dostaneš:

  • office/home office v pomere 3:2
  • firemný notebook (Apple alebo Windows)
  • mobil s paušálom a internetom
  • flexibilná pracovná doba
  • každý deň dva nápoje alebo snack v campusáckej kaviarni
  • sme radi, ak sa neustále vzdelávaš. Preto ti radi preplatíme školenia a odbornú literatúru.