Puro Creative

Ilustrátor / Animátor - Concept Artist

FormaFull-time

Plat1100 — 1500 €

ÚroveňMid ⭐️⭐️

Pridané02.06.2021

We specialise in brand development, graphic design and animation.
Since our establishment in 2007, our approach to creativity and graphic design has always been a little bit different. Creative solutions are what we stake our reputation in.

Náplň práce

Hľadáme šikovného Environment Illustratora na prácu na veľmi zaujímavo projekte.
Primárna náplň práce je ilustrovanie predpripravených scén do finálnych podôb pre animovaný seriál.

Práca s grafickým tabletom na dennej báze.
Príprava podkladov pre animácie.
Ak sú skúsenosti - animovanie scén v After Effects.

Požiadavky

Skúsený kreslič / znalosti perspektívy, silná predstavivosť
Schopnosť napodobniť definovaný štýl
Práca s Photoshopom - High skill
Práca s Ilustratorom - High Skill
Práca s After Effects - stačí Basic
Angličtina nutná. Minimálne pokročilý.

Ponúkame

menší pohodový kolektív a dobrú atmosféru (naozaj)
dostatok práce
dostatok lega
potrebný hardware, software
spoločné raňajky/obedy/pivo/kino na dobrovoľnej báze a podľa chuti

Dobrú prácu si vážime a vieme sa vždy dohodnúť na:
dovolenke
prítomnosti detí a zvierat
bonusoch