Kontakt

PROSIGHT Slovensko

Content specialist

FormaFull-time

Plat1200 — 1500 €

TypTPP

ÚroveňMid ⭐️⭐️

Aktualizované15.03.2024

Náplň práce

Do spoločnosti PROSIGHT hľadáme šikovného a kreatívneho marketéra, ktorý má chuť učiť sa nové veci a rásť spolu s nami.

PROSIGHT Slovensko je jedna z najrýchlejšie rastúcich spoločností v oblasti finančného sprostredkovania. Pôsobíme na finančnom trhu s víziou stať sa najrešpektovanejšou firmou v oblasti diagnostiky, navrhovania a realizácie riešení pre všetky životné situácie našich klientov vo svete financií. Chceme vrátiť dôveru a rešpekt poslaniu finančného sprostredkovateľa.

PROSIGHT Slovensko patrí s počtom takmer 600 profesionálov v obchodnom tíme medzi významné spoločnosti v oblasti finančného sprostredkovania.

Staň sa aj Ty súčasťou nášho tímu.

Tvojou úlohou bude:

Sociálne siete

  • správa sociálnych sietí pre profily PROSIGHT Slovensko a Na rovinu Online - tvorba zaujímavého a kvalitného obsahu, copywritting a následné uverejňovanie
  • vytváranie a publikovanie story na sociálnych sieťach
  • zapínanie reklám k príspevkom na sociálnych sieťach - business manager
  • interakcia s komunitou na sociálnych sieťach
  • tvorba súťaží, žrebovanie, zaslanie výhry

Web

  • blog - oslovovanie blogerov na písanie aktuálnych tém
  • tvorba grafiky k blogovým článkom, newslettrom a aktuálnym udalostiam
  • aktualizácia údajov a obsahu na webových stránkach

Hromadná komunikácia

  • komunikácia pri evente - príspevky + story (aj počas konania akcie)
  • vytváranie emailov, šablón, kampaňových emailov
  • monitoring aktuálnych udalostí zo sveta financií
  • reporting
  • iná administratívna práca

Požiadavky

Hľadáme niekoho kto disponuje s:

  • nadpriemerná gramatika a štylistika v SJ
  • proaktívny prístup, samostatné vystupovanie a realizácia jednotlivých aktivít, vlastná iniciatíva
  • Kreativita a chuť učiť sa
  • MS office
  • znalosť sociálnych sieti - Facebook, Instagram, Tik-Tok, LinkedIn, YouTube a pod. + Meta Business Manager
  • Canva - tvorba jednoduchého dizajnu
  • výhodou sú skúsenosti s tvorbou a editáciou videí, fotením, grafikou a zasielaním hromadných e-mailov

Požadované vzdelanie:

  • vysokoškolské vzdelanie I. stupňa
  • anglický jazyk - pokročilá úroveň

Ponúkame

  • Práca v mladom, dynamickom kolektíve a kreatívnom prostredí
  • Celofiremné pravidelné team buildingy / Tímový offsite výjazd
  • Hybridný pracovný čas (práca v kancelárii + home office)
  • Pracovné konferencie
  • Multisport karta
  • Koncoročný bonus / 13. plat v závislosti od odvedenej práce a výsledkov spoločnosti

Táto pozícia je vhodná pre absolventa.

Pokiaľ Ťa naša ponuka zaujala, napíš nám aké sú Tvoje silné stránky, zašli nám Tvoj CV s fotografiou a tiež ukážky Tvojej práce (články, grafické výstupy, foto/video, príspevky pre sociálne siete a iné), a to najneskôr do 31.3.2024.

Termín nástupu je 1.5.2024.

Ďakujeme všetkým uchádzačom, ktorí prejavia záujem. Kontaktovať však budeme len vybraných uchádzačov.

WEB spoločnosti:

www.prosight.sk

narovinu.online

FB spoločnosti:

Na rovinu