Ponyhouse

Socka

FormaFull-time

Platod 1700 €

TypFaktúra

ÚroveňSenior ⭐️⭐️⭐️

Pridané24.01.2022

Sme content marketingová agentúra. Pre klientov vymýšľame, píšeme, fotíme a točíme obsah. Popritom im spravujeme sociálne siete a ak treba, tak krotíme hejterov - v tom sme špecialisti.

Medzi našich klientov patrí napríklad Bauhaus, Slovensko Zálohuje, Business Lease, Hyundai či Pedro.

Sme 12-členný tím ľudí, ktorý má rád dobrú kávu a zlý humor.

Náplň práce

HĽADÁME SENIORNÚ SOCKU
DO NAJMENEJ TOXICKÉHO TEAMU

ČO MYSLÍME MID/SENIOR SOCKOU
Máš minimálne 4 roky agentúrnych skúseností
Si prevažne copy/kreatívec
Si doma v social, ale chápeš, že to nie je jediný marketingový kanál

Požiadavky

Sme špecializovaný contentový team a potrebujeme skúsenú socku (mid/senior) pre Horalky, Milu, Verbenu, 365.bank či Poštovú banku.

Vieš písať:
Social content – FB, IG, LI
Blogy (produktové, lifestylové, research neznámych tém, rozhovory) + sa orientuješ vo Wordpresse
Natívne články