Kontakt

👌 Inzerát bol úspešne upravený!

Ponyhouse

Copywriterka / Social media

FormaFull-time

Plat800 — 1300 €

ÚroveňJunior ⭐️

Pridané19.05.2021

Sme content marketingová agentúra. Pre klientov vymýšľame, píšeme, fotíme a točíme obsah. Popritom im spravujeme sociálne siete a ak treba, tak krotíme hejterov - v tom sme špecialisti.

Medzi našich klientov patrí napríklad Bauhaus, Slovensko Zálohuje, Business Lease, Hyundai či Pedro.

Sme 12-členný tím ľudí, ktorý má rád dobrú kávu a zlý humor.

Náplň práce

Správa sociálnych sietí, písanie blogov, vymýšľanie ideí

Požiadavky

Hľadáme copywriterku/social babu. Agentúrne skills aspoň rok, freelance skills aspoň dva.

Potrebujeme, aby si vedela zachovať chladnú hlavu, keď na Facebooku uvidíš hejt, aby si si dokázala spraviť rešerš k téme, v ktorej nie si doma a aby si vedela prinášať kreatívne návrhy.

Byť fanúšičkou Kontrafaktu a vedieť vypiť je malé bezvýznamné plus :)

NÁSTUP ASAP

Ponúkame

Home office je u nás 4 dni z týždňa. Kancel ti je k dispozícii nonstop.

Flexibilná pracovná doba - je pre nás dôležité, aby boli výstupy odovzdané načas, nie či sa hlásiš na vrátnici.

Kreatívny support - dávame si záležať na vzdelávaní a rozvoji. Radi ťa priučíme všetkému, v čom máš medzery. Najdôležitejšia je chuť sa zlepšovať :)

Ak si študentka, vieme ti časovo výjsť v ústrety.

Budeš robiť na cool klientoch - Horalky, Mila, Verbena či 365.bank.