Kontakt

Petit Press

Videoreportér/ videoreportérka

FormaFull-time

Plat1050 — 1400 €

TypTPP / Faktúra

ÚroveňJunior ⭐️

Pridané05.03.2024

Denník SME patrí medzi najčítanejšie spravodajstvo na Slovensku. V portfóliu vydavateľstva Petit Press sú okrem neho aj regionálne týždenníky MY, obsahové štúdio SME Creative, SME Minúta, ekonomický magazín Index a ďalšie.

Náplň práce

  • livestream tlačových konferencii, brífingov a zhromaždení
  • výroba reportáží na témy k aktuálnemu dianiu
  • výpomoc v TV štúdiu pri nahrávaní videorelácii
  • kameramanská výpomoc na live eventoch SME

Požiadavky

Ak máte záujem o politické a celospoločenské dianie a zároveň vám nie je cudzia práca s videom, dajte nám o sebe vedieť. Pozícia je vhodná najmä pre absolventov žurnalistiky a masmediálnej komunikácie.

Hláste sa prosím do 15.3.2024.

Nástup na pozíciu je k 1.4.2024.

  • skúsenosti s kamerou/telefónom a natáčaním
  • skúsenosti so strihacím programom, ideálne Adobe Premiere Pro a Adobe After Effects
  • skúsenosti s exportom videa na rôzne platformy v rôznych formátoch (YouTube, social, YT shorts..)
  • chuť učiť sa nové veci a posúvať svoje technické znalosti ohľadom videa a kameramanskej techniky
  • vymýšľanie vlastných nápadov na reportáže alebo iné video projekty

Ponúkame

  • miesto pôsobenia: Bratislava, Lazaretská 12
  • možný homeoffice po dohode s vedúcou tímu
  • nástup: prelom marca a apríla 2024