Performics / Lion Communications Slovakia

Študent - Data Analytik

MestoBratislava

FormaPart-time

Platod 400 €

TypTPP

ÚroveňJunior ⭐️

Aktualizované23.02.2023

Náplň práce

• spracovávanie a analýza dát z platforiem, v ktorých cielime a spúšťame naše
online reklamné kampane
• interpretácia údajov a analyzovanie výsledkov
• vypracovávanie priebežných reportov
• spravovanie analytických a reportingových nástrojov
• hľadanie optimálnych riešení
• spolupráca s tímom a jeho podpora prostredníctvom strategických riešení

Požiadavky

• analytické zručnosti
• kritické myslenie a orientácia na detail
• vynaliezavosť a tímový duch
• proaktívny prístup k práci
• ovládanie Excelu na pokročilej úrovni
• motivácia a chuť sa ďalej učiť pokročilé marketingové nástroje a postupy

Ponúkame

• Prácu v nadnárodnej agentúre
• Spoluprácu s lokálnymi a globálnymi klientmi ako O2, Tatra Banka, Motorola, NAY, Möbelix a ďalší
• Možnosť analyzovania dát pomocou globálnych mediálnych nástrojov
• Zdieľané know-how v rámci celosvetovej mediálnej skupiny
• Firemný paušál aj na súkromné účely
• 5 dní dovolenky navyše a 3 sick days
• Multisport karta + príspevok na poistenie
• Notebook + mobil
• Stravné lístky
• 1 celý mesiac homeofficu odkiaľkoľvek
• Pravidelné teambuildingy v super kolektíve na pive, v horách aj pri mori
• Možnosť zahraničnej stáže v našich pobočkách po celom svete
• Zahraničné pracovné cesty
• Flexibilný pracovný čas
• Kurzy cudzích jazykov
• Pravidelné školenia, tréningy a semináre – Bratislava a Praha
• Účasť na konferenciách + interné vzdelávanie
• Nekonečné zásoby kávy, čaju a čerstvého ovocia v príjemnom office
• Poobedné partičky stolného futbalu a PSka