Performics

PPC specialist - Študent

MestoBratislava

FormaPart-time

Platod 5 €

TypTPP

ÚroveňJunior ⭐️

Pridané14.02.2022

Náplň práce

  • Správa online kampaní
  • Proaktívne návrhy a spolupráca s account managerom na neustálom zlepšovaní kampaní s cieľom zabezpečiť rast klienta
  • Vyhodnocovanie online kampaní a reporting
  • Aktívne vyhľadávanie a následná implementácia noviniek v oblasti performance marketingu
  • Nastavovanie online kampaní v Google Ads Editore
  • Komunikácia a konzultácie s klientmi
  • Pravidelné zdieľanie toho, čo si sa naučil/a v rámci svojho teamu
  • Všetko pod dohľadom skúseného mentora

Požiadavky

  • Máš drive, chuť pracovať a učiť sa nové veci
  • Máš prehľad o digitálnych nástrojoch ako sú Google Ads alebo Facebook Business Manager (nemusíš mať skúsenosť, neboj sa)
  • Nechýba ti analytické a kritické myslenie
  • Baví ťa práca s tabuľkami
  • Nemáš problém komunikovať aj v angličtine
  • Si študentom/kou 2., 3. alebo 4. ročníka

Ponúkame

  • Prácu v nadnárodnej agentúre
  • Spoluprácu s lokálnymi a globálnymi klientmi ako O2, Tatra Banka, Motorola, NAY, Möbelix, Mercedes Benz a ďalší
  • Možnosť analyzovania dát pomocou globálnych mediálnych nástrojov
  • Zdieľané know-how v rámci celosvetovej mediálnej skupiny
  • Notebook
  • Pravidelné teambuildingy v uvoľnenom super kolektíve (viď. náš Instagram)
  • Možnosť zahraničnej stáže v našich pobočkách po celom svete
  • Zahraničné pracovné cesty
  • Flexibilný pracovný čas
  • Kurzy cudzích jazykov – Angličtina s native speakrom
  • Pravidelné školenia, tréningy a semináre – Bratislava a Praha
  • Účasť na konferenciách + interné vzdelávanie
  • Nekonečné zásoby kávy, čaju a čerstvého ovocia
  • Poobedné partičky stolného futbalu a Ps5
  • Ponúkaný plat.  Neponúkame jednotnú nástupnú mzdu. Je závislá od skúseností kandidáta, a je predmetom partnerskej dohody počas výberového konania. Minimálna nástupná mzda začína od 5 € na hodinu.