Performics

Account Manager(ka)

FormaFull-time

Platod 1800 €

TypTPP / Faktúra

ÚroveňSenior ⭐️⭐️⭐️

Pridané31.08.2021

Náplň práce

Čo pre teba znamená práca Account Managera? Je to skvelo zohratý tím kolegov, príprava a zastrešovanie digitálnych stratégii pre klientov, samostatné rozhodovanie v rámci pozície či know-how na medzinárodnej úrovni? U nás to môžeš mať všetko. Nemusíš sa už zaoberať prácou na malých klientoch. Je čas posunúť sa zase o level vyššie a preto ti dáme možnosť pracovať na kampaniach s budgetmi +50 tisíc €, zúčastňovať sa na prípravách tendrov, digitálnych stratégiách a mnoho ďalšieho.

Tvojou náplňou práce bude:

• Komplexná starostlivosť a manažment kampaní TOP klientov

• Príprava, zastrešovanie a odprezentovanie digitálnych stratégii pre klientov

• Spolupráca a príprava tendrových zadaní a prezentácii

• Vytváranie ucelených kampaňových mediaplánov klientov

• Koordinácia a spravovanie celého procesu kampane, vrátane koordinácie tímu, od
naplánovania po vyhodnotenie

• Konzultácia biznis výsledkov s klientom a príprava kampaňových odporúčaní pre
ich naplnenie

• Vedenie a kontrola plnenia kampaní

• Komunikácia a vyjednávanie s dodávateľmi

• Reporting, práca s dátami, digitálnymi, internými a trhovými nástrojmi a následne
vyhodnocovanie a využitie v kampaniach a stratégiách

• Prehľad v novinkách a trendoch v online prostredí a ich implementácia do
kampaní

Požiadavky

Čo už máš zmáknuté:

• Prax v online marketingu – aspoň 3 roky
• Skúsenosť s plánovaním a nákupom online reklamného priestoru
• Prehľad v digitálnych produktoch
• Zmysel pre konštruktívne organizovanie a vynaliezavosť pri hľadaní riešení
• Prezentačné a komunikačné schopnosti, aj v angličtine
• Skvelý multitasking a time-management

Ponúkame

• Prácu v nadnárodnej agentúre
• Spoluprácu s lokálnymi a globálnymi klientmi ako O2, Tatra Banka, Motorola, NAY,
Möbelix, Mercedes Benz a ďalší
• Možnosť analyzovania dát pomocou globálnych mediálnych nástrojov
• Zdieľané know-how v rámci celosvetovej mediálnej skupiny
• Firemný paušál aj na súkromné účely
• 5 dní dovolenky navyše a 3 sick days
• Multisport karta
• Notebook + mobil
• Stravné lístky
• Pravidelné teambuildingy v super kolektíve
• Možnosť zahraničnej stáže v našich pobočkách po celom svete
• Zahraničné pracovné cesty
• Flexibilný pracovný čas
• Kurzy cudzích jazykov
• Pravidelné školenia, tréningy a semináre – Bratislava a Praha
• Účasť na konferenciách + interné vzdelávanie
• Nekonečné zásoby kávy, čaju a čerstvého ovocia