pelicantravel.sk

PPC Specialist

MestoBratislava

FormaFreelance

Platod 2000 €

TypFaktúra

ÚroveňMid ⭐️⭐️

Pridané26.01.2024

Pelikan.sk je jedna z top OTAs strednej a východnej Európy. Náš vyhľadávač každý rok nájde letenku 400-tisíc cestovateľom v 6 krajinách. Dopyt po cestovaní láme rekordy, a to aj napriek rekordne vysokým cenám leteniek. Čím viac kapacity spred pandémie aerolinky vrátia na oblohu, tým väčší bude konkurenčný boj, ceny začnú klesať a počty pasažierov na letiskách budú tiež znova lámať rekordy.

Náplň práce

Konštruktívny kritik, inovátor, sčasti analytik, sčasti nebojácný hrdina. Si to Ty? Performance = výsledky. Hľadáme parťáka do data-driven kolektívu, ktorý vždy vymyslí ako posúvať (nielen svoje) limity a bude rozmýšľať 3 ťahy pred konkurenciou ako Kasparov proti Deep Blue. Krajiny, v ktorých pôsobíme si si už naštudoval/a, a vieš, že ďalšie musia pribudnúť, a to aj vďaka tebe!

Čo bude Tvojou úlohou?

  • výroba PPC kampaní v spolupráci s PPC tímom, analýza výsledkov kampaní a navrhovanie next steps na základe výsledkov
  • sledovanie čerpania PPC budgetu a aktuálneho dosahovania cieľov
  • optimalizácia budgetu a ROI naprieč krajinami a PPC kanálmi
  • podieľanie sa na tvorbe expanznej stratégie na nové trhy
  • zavádzanie inovácií a nových postupov
  • autobidding a automatizácia
  • benchmarking s konkurenciou a identifikácia slabých stránok kampaní
  • remarketing, programmatic
  • správa PPC kampaní v Google Ads, Sklik, Bing vo viacerých krajinách
  • monitoring kampaní pomocou Google Analytics, nástrojov jednotlivých reklamných platforiem a BI nástrojov
  • pravidelný reporting a analýza výsledkov kampaní

Požiadavky

  • min. 3 roky praxe so správou PPC kampaní
  • výhodou je každý ďalší jazyk: nemecký jazyk, český jazyk, maďarský jazyk, poľský jazyk
  • Excel - pokročilý
  • analytické a logické myslenie
  • proaktívny prístup
  • Data Driven
  • sebestačnosť
  • zodpovednosť
  • schopnosť viesť ľudí a delegovať čiastkové úlohy
  • zmysel pre prioritizáciu úloh
  • zmysel pre detail
  • schopnosť identifikovať problém a navrhnúť riešenie

Ponúkame

Byť súčasťou Pelikánu je radosť a to aj pre tieto dôvody:

  • ak Ti v tele koluje krv cestovateľa, určite oceníš parádne zľavy na letenky, dovolenky a iné pelikánske firemné produkty
  • celoročné cestovné poistenie aj na tvoje súkromné cesty plne pokrýva Pelikán
  • appka Up Balansea Ti pomôže k vyplaveniu endorfínov, ale tiež si vďaka nej môžeš dopriať relax
  • online cvičenie z pohodlia domova prostredníctvom stránky InstaGYM.sk
  • 4 "wellbeing days" voľna navyše, ktoré môže každý využiť podľa svojej slobodnej vôle a osobných preferencií na aktivity, ktoré podporujú regeneráciu tela a mysle
  • na presun centrom mesta môžeš využiť naše elektrokolobežky
  • práca v dynamickom a modernom prostredí v renomovanej firme
  • skvelá pracovná atmosféra a príjemné pracovné prostredie v moderných officoch v Eurovei
  • po zaučení možné kombinovať aj s homeofficom