opus magnus

Marketingový manažér

FormaFull-time

Plat1300 — 2000 €

ÚroveňJunior ⭐️

Pridané26.03.2021

Náplň práce

Opus magnus je menšia marketigová agentúra, ktorá sa zameriava len na projekty v stavebnom priemysle. V tíme máme odborníkov so zameraním na stavebníctvo a samozrejme tiež na marketing. Sídlime v Bratislave, v super priestoroch coworkingu HubHub.

Tvojou úlohou bude riadenie online, ale aj offline kampaní pre klientov v oblasti stavebníctva (dodávatelia stavebných materiálov, developeri a pod.):

  • Vymýšľať fungovanie a logiku kampane, aby dosiahla požadované výsledky.
  • Koordinovať grafika / web developerov, aby bol projekt dodaný na čas.
  • Koordinovať priebeh kampane tak, aby boli naplnené ciele a neprekročený rozpočet.
  • Koordinácia ads špecialistov.
  • Manažment a monitoring social media postov a ich komentárov.
  • Reportovať kampaň a komunikovať s klientom.

Požiadavky

Zodpovednosť — byť vlastníkom projektu (mentálne) a vypracovať ho do stavu tak, ako by si ho chcel dostať ty sám. Aktívne si pýtať pomoc, keď potrebuješ a always deliver! :)
Proaktivitu — vytvárať si čo najlepšiu pozíciu v projekte tým, že ideš veciam oproti. Rozumieš tomu aké kroky existujú pred a po tvojej práci a pracuješ tak, aby ťa iní ľudia nemali chuť zaškrtiť.
Dobrý prehľad o marketingu (čo je G / FB / GA / funnel / open rate…).
Základy projektového manažmentu - vedieť komunikovať s tímom, efektívne prerozdeľovať prácu a určovať priority.
English — slovom aj písmom.
Slovenský jazyk — vedieť napísať 10 logických viet bez chýb.

Ponúkame

Peniaze — 1300€ - 2000€/ mesiac
Slobodu — kým deliveruješ nekecáme do ničoho.
Budget na vzdelávanie.
Chceš niečo navyše — vypýtaj si.